Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid niet akkoord met compensatieregeling CL-finale

Real Madrid niet akkoord met compensatieregeling CL-finale

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat niet akkoord met de compensatieregeling die de UEFA heeft voorgesteld naar aanleiding van de ongeregeldheden die zich vorig jaar voordeden bij de finale van de Champions League in Parijs. De Spaanse club vindt dat de eigen fans te weinig worden gecompenseerd.

Bij de finale in Parijs tussen Real Madrid en Liverpool ontstonden voor de aftrap chaotische taferelen, omdat veel supporters vermoedelijk met valse toegangsbewijzen het stadion waren binnengedrongen. Duizenden fans met een ticket moesten daardoor buiten het stadion blijven. Er ontstonden lange wachtrijen. Een onafhankelijke onderzoekscommissie concludeerde eerder al dat de UEFA verantwoordelijk was voor de taferelen.

De UEFA besloot daarop dat de 20.000 supporters van Liverpool hun geld voor de gekochte kaartjes terugkrijgen. Voor fans van Real Madrid gold dat slechts in bepaalde gevallen, hetgeen voor de club onaanvaardbaar is. "Uit het rapport blijkt dat alle fans het slachtoffer van de ongeregeldheden zijn geweest. Bovendien is van iedereen de veiligheid in het geding geweest", zegt Real in een verklaring. Het verzoek is daarom alle fans te compenseren.

Door de problemen begon de finale ruim een half uur later dan gepland. Real Madrid versloeg Liverpool met 1-0. Momenteel staan beide clubs in de achtste finales van het toernooi opnieuw tegenover elkaar.

Meer uit Voetbal

Van den Brom volgt Oosting op als trainer FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - John van den Brom is de nieuwe trainer van FC Twente. De 58-jarige Amersfoorter ondertekent bij de Enschedeërs een contract tot het einde van dit seizoen. Van den Brom is de opvolger van Joseph Oosting, die anderhalve week geleden wegens teleurstellende resultaten werd ontslagen.

6 uur geleden
UEFA en FIFPRO: overvolle speelkalender heeft kantelpunt bereikt

NYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA en de internationale spelersvakbond FIFPRO waarschuwen dat de overvolle speelkalender een kantelpunt heeft bereikt. Voorzitters Aleksander Ceferin (UEFA) en David Terrier (FIFPRO) doen dat maandag in een gezamenlijke verklaring, die volgt op kritiek van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain op de voetbalbonden van Spanje en Frankrijk.

7 uur geleden
Na Leverkusen ontslaat ook Mönchengladbach trainer al snel

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.

9 uur geleden
FC Barcelona rolt Valencia op in Johan Cruijff-stadion

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.

1 dag geleden
Feyenoord geeft seizoenkaarthouders op korte termijn 'hardcards'

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.

1 dag geleden
City wint stadsderby van Manchester met 3-0 van United

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.

1 dag geleden
Telstar verliest in eigen huis van Fortuna Sittard

VELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.

1 dag geleden