Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid na zege op Las Palmas weer aan kop van La Liga

Real Madrid na zege op Las Palmas weer aan kop van La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat na een 4-1-overwinning op Las Palmas weer aan de leiding van La Liga. Kylian Mbappé was met twee doelpunten de man van de wedstrijd. Het elftal van trainer Carlo Ancelotti heeft na twintig speelronden 2 punten meer dan nummer 2 Atlético Madrid, dat zaterdag verloor bij Léganes (1-0). FC Barcelona, dat zaterdag niet verder kwam dan een gelijkspel tegen Getafe (1-1), staat derde in Spanje met 7 punten achterstand op Real Madrid.

Real Madrid begon slordig aan het duel met de nummer 14 van La Liga. Las Palmas kwam al na een minuut op voorsprong door een doelpunt van de Portugees Fábio Silva. De oud-PSV'er tikte een voorzet van Sandro binnen. Mbappé maakte in de achttiende minuut gelijk door een strafschop langs de Nederlandse keeper Jasper Cillessen te schieten. Na ruim een half uur spelen zette Brahim Díaz de thuisclub op 2-1. Mbappé maakte in de 36e minuut zijn twaalfde doelpunt van het seizoen.

In de tweede helft controleerde Real Madrid eenvoudig de wedstrijd. De Braziliaan Rodrygo bepaalde in de 57e minuut de eindstand op 4-1. Hoewel Real Madrid vanaf de 64e minuut na een directe rode kaart voor Benito Ramírez met een man meer speelde, kwam 'de Koninklijke' niet meer op reglementaire wijze tot scoren. Twee doelpunten van Federico Valverde werden wegens buitenspel afgekeurd.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

7 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

7 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

7 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

8 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

8 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

12 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

16 uur geleden