Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid na zege op Las Palmas weer aan kop van La Liga

Real Madrid na zege op Las Palmas weer aan kop van La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat na een 4-1-overwinning op Las Palmas weer aan de leiding van La Liga. Kylian Mbappé was met twee doelpunten de man van de wedstrijd. Het elftal van trainer Carlo Ancelotti heeft na twintig speelronden 2 punten meer dan nummer 2 Atlético Madrid, dat zaterdag verloor bij Léganes (1-0). FC Barcelona, dat zaterdag niet verder kwam dan een gelijkspel tegen Getafe (1-1), staat derde in Spanje met 7 punten achterstand op Real Madrid.

Real Madrid begon slordig aan het duel met de nummer 14 van La Liga. Las Palmas kwam al na een minuut op voorsprong door een doelpunt van de Portugees Fábio Silva. De oud-PSV'er tikte een voorzet van Sandro binnen. Mbappé maakte in de achttiende minuut gelijk door een strafschop langs de Nederlandse keeper Jasper Cillessen te schieten. Na ruim een half uur spelen zette Brahim Díaz de thuisclub op 2-1. Mbappé maakte in de 36e minuut zijn twaalfde doelpunt van het seizoen.

In de tweede helft controleerde Real Madrid eenvoudig de wedstrijd. De Braziliaan Rodrygo bepaalde in de 57e minuut de eindstand op 4-1. Hoewel Real Madrid vanaf de 64e minuut na een directe rode kaart voor Benito Ramírez met een man meer speelde, kwam 'de Koninklijke' niet meer op reglementaire wijze tot scoren. Twee doelpunten van Federico Valverde werden wegens buitenspel afgekeurd.

Meer uit Voetbal

Mexico verslaat VS in finale Gold Cup

HOUSTON (ANP/AFP) - Mexico heeft voor de tiende keer de Gold Cup gewonnen. Oud-Ajacied Edson Álvarez maakte het winnende doelpunt in de finale tegen de Verenigde Staten, die Mexico met 2-1 won.

3 uur geleden
Zwitserland houdt zicht op kwartfinales EK na winst op IJsland

BERN (ANP) - Gastland Zwitserland heeft zijn tweede groepswedstrijd op het EK voetbal voor vrouwen gewonnen van IJsland en blijft daarmee kans houden op een plek in de kwartfinales. De interland in Bern eindigde in 2-0 voor de thuisploeg.

9 uur geleden
International Van Dongen kondigt einde voetballoopbaan aan

MONTERREY (ANP) - Merel van Dongen heeft op Instagram het einde van haar professionele voetbalcarrière aangekondigd. De 63-voudig international speelt op 16 juli nog om de Mexicaanse supercup met haar huidige Mexicaanse club Monterrey, maar dan zegt ze het voetbal vaarwel.

9 uur geleden
Noorse voetbalsters ook te sterk voor Finland op EK

SION (ANP) - De Noorse voetbalsters hebben op het EK in Zwitserland hun tweede zege geboekt. Dankzij een laat doelpunt van Caroline Graham Hansen werd Finland met 2-1 verslagen.

12 uur geleden
Martens zinspeelt op einde voetbalcarrière

HILVERSUM (ANP) - Lieke Martens twijfelt of ze haar voetballoopbaan voortzet. Ze liet bij de NOS weten dat ze nog niet heeft getekend bij een club. "Ik ben nog aan het kijken wat ik wil. De prioriteiten zijn wel veranderd", zei de 32-jarige aanvalster, die begin juni haar 160e en laatste interland speelde.

13 uur geleden
Bayern München bevestigt ernstige blessure middenvelder Musiala

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Zoals gevreesd moet Bayern München het lange tijd stellen zonder sterspeler Jamal Musiala. De 22-jarige middenvelder heeft in het duel met Paris Saint-Germain in de kwartfinales van het WK voor clubs een breuk in zijn kuitbeen opgelopen. Dat bevestigde de Zuid-Duitse club zondag op de website.

15 uur geleden
Ook verdedigster Buurman op trainingsveld na wissel uit voorzorg

THUN (ANP) - Verdedigster Veerle Buurman lijkt niet serieus geblesseerd ondanks haar wisselbeurt in de slotfase van het eerste EK-duel in Zwitserland met Wales (3-0). "Dat was uit voorzorg, ik had een klein beetje last. Ik kan er nu nog niks over zeggen, er wordt nog naar gekeken", zei het 19-jarige talent na het duel in Luzern. Buurman meldde zich een dag later met de andere basisspeelsters op het trainingsveld in Thun.

19 uur geleden