Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid na herstart La Liga foutloos naar 34e landstitel

Real Madrid na herstart La Liga foutloos naar 34e landstitel

MADRID (ANP) - Real Madrid is voor de 34e keer landskampioen geworden in Spanje. De ploeg van coach Zinédine Zidane pakte de titel door met 2-1 te winnen van Villarreal. Met nog één speelronde te gaan in La Liga kunnen de Madrilenen niet meer worden ingehaald door rivaal FC Barcelona, dat in eigen huis met 2-1 verloor van Osasuna.

Zoals zo vaak dit seizoen was het Karim Benzema die Real op voorsprong zette. In het kleine Estadio Alfredo Di Stéfano, waar de ploeg speelt wegens de verbouwing van Bernabeu, rondde de Franse spits een voorzet van Luka Modric af. Het betekende zijn 20e doelpunt dit seizoen in de competitie. Benzema maakte uit een strafschop ook nog de 2-0, nadat een strafschop in tweeën door Sergio Ramos en de Fransman was afgekeurd. Vicente Iborra verschalkte doelman Thibaut Courtois nog met een fraaie kopbal (2-1).

Barcelona, dat moest winnen en vervolgens nog eens moest hopen op een misstap van Real, kwam in eigen huis vroeg op achterstand. José Arnáiz tikte na een kwartier de 1-0 binnen. De thuisploeg, met Frenkie de Jong als invaller, had lang nodig om op gelijke hoogte te komen. Lionel Messi maakte na ruim een uur spelen uit een vrije trap gelijk. Osasuna eindigde de wedstrijd met tien man omdat Enric Gallego na een elleboog met rood van het veld moest, maar won alsnog door een laat doelpunt van Roberto Torres.

Meer uit Voetbal

Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

1 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

3 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

4 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

5 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

6 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

8 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

17 uur geleden