Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid na doelpuntenfestijn naar finale Spaanse supercup

Real Madrid na doelpuntenfestijn naar finale Spaanse supercup

RIYAD (ANP) - Real Madrid heeft de finale bereikt van de Spaanse supercup. De club versloeg Atlético Madrid in een spectaculaire halve eindstrijd na verlenging (5-3). Na reguliere speeltijd was de stand 3-3.

De halve finales en eindstrijd van de Spaanse supercup worden vanwege financiële redenen afgewerkt in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië. Memphis Depay ontbrak bij Atlético. De aanvaller heeft een blessure opgelopen op een training van zijn club. Hij had afgelopen zaterdag met twee treffers een groot aandeel in een bekerzege op Lugo (3-1), dat uitkomt op het derde niveau in Spanje.

Real speelt zondag in de finale tegen de winnaar van de andere halve eindstrijd tussen FC Barcelona en Osasuna, die elkaar donderdag treffen.

Eigen doelpunt Rüdiger

Mario Hermoso opende in de 7e minuut de score voor Atlético. Antonio Rüdiger maakte in de 20e minuut gelijk. Real kwam in de 29e minuut op voorsprong door een treffer van Ferland Mendy, die een voorzet van Dani Carvajal met de buitenkant van zijn linkervoet in het doel werkte. Antoine Griezmann bracht beide ploegen in de 37e minuut weer op gelijke hoogte (2-2). De Fransman maakte zijn 174e treffer voor Atlético en mag zich nu topscorer aller tijden van de club noemen.

De derde treffer van Atlético Madrid was een eigen doelpunt van Rüdiger. De verdediger werkte de bal in de 78e minuut in eigen doel nadat zijn doelman Kepa Arrizabalaga in botsing was gekomen met Álvaro Morata, de spits van Atlético. Carvajal stelde in de 85e minuut met een geplaatst schot een verlenging veilig voor Real (3-3). De rechtsback bereidde in de slotfase van de verlenging ook de vierde treffer van zijn ploeg voor. De ongelukkige Stefan Savic werkte een voorzet van Carvajal in eigen doel. Brahim Díaz bepaalde in blessuretijd van de verlenging de eindstand.

'Man of the match'

Carvajal, goed voor een doelpunt en twee assists, werd als man van de wedstrijd verkozen.

Meer uit Voetbal

PSV-coach Bosz niet te spreken over optreden ploeg bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).

4 uur geleden
Sterk Liverpool verslaat Real Madrid in Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.

5 uur geleden
Invaller Pepi redt punt voor tegenvallend PSV bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.

5 uur geleden
Arsenal wint bij Slavia Praag ook vierde duel in Champions League

PRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.

6 uur geleden
PSV-trainer Bosz houdt tegen Olympiakos vast aan spits Til

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.

8 uur geleden
Galatasaray mist Akgün en Gündogan tegen Ajax

ISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.

11 uur geleden
PSG-aanvaller Doué wint prijs voor grootste voetbaltalent

TURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.

11 uur geleden