Real Madrid moet ook Rodrygo missen tegen Barcelona
MADRID (ANP) - Real Madrid kan volgende week zondag tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Barcelona geen beroep doen op Rodrygo. De Braziliaanse aanvaller werd zondag tijdens een wedstrijd met het tweede elftal uit het veld gestuurd en moet een schorsing uitzitten.
Rodrygo had al een gele kaart toen hij tijdens het duel met San Sebastian de los Reyes (2-0) de tweede treffer van zijn ploeg maakte. Hij vierde zijn doelpunt door de doelman van de tegenstander te provoceren en moest met een tweede gele kaart van het veld.
Rodrygo scoorde dit seizoen al zeven keer voor het eerste elftal van Real Madrid. Trainer Zinédine Zidane had de Braziliaan wellicht nodig tegen Barcelona omdat Eden Hazard voorlopig weer is uitgeschakeld met een enkelblessure.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
13 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
13 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
15 uur geleden