Real Madrid mist verdediger Rüdiger in topper tegen Girona
MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Carlo Ancelotti kan in de topper tegen Girona niet beschikken over Antonio Rüdiger. De Duitse verdediger heeft een blessure aan het linkerdijbeen, meldt zijn club. Volgens Spaanse media is het nog twijfelachtig of hij dinsdag meespeelt in het uitduel uit de Champions League met RB Leipzig.
Rüdiger liep de blessure vorige week op in de wedstrijd tegen Getafe bij een duel met Mason Greenwood. Ancelotti moet experimenteren centraal achterin. De Italiaanse coach mist ook Éder Militão, David Alaba en Nacho. Mogelijk vormen nu Dani Carvajal en de Fransman Aurélien Tchouaméni het centrum.
Bij Girona ontbreekt onder anderen Daley Blind door een schorsing. Het duel in Madrid begint om 18.30 uur.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
7 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
10 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
13 uur geleden