Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid mist ook Benzema tegen Atalanta

Real Madrid mist ook Benzema tegen Atalanta

MADRID (ANP) - Karim Benzema mist woensdag de uitwedstrijd van Real Madrid tegen Atalanta in de achtste finales van de Champions League. De Franse spits is niet op tijd hersteld van een enkelblessure.

Trainer Zinédine Zidane verklaarde zondag al dat hij geen enkel risico wil nemen met zijn topscorer. "Als hij niet helemaal fit is, dan gaat hij gewoon niet mee", zei hij.

Zidane moet flink puzzelen op zijn basisformatie voor het uitduel met de ploeg die Ajax uitschakelde in de groepsfase van de Champions League. Sergio Ramos, Eden Hazard, Marcelo, Dani Carvajal, Federico Valverde, Rodrygo, Álvaro Odriozola en Éder Militão zijn ook niet inzetbaar tegen Atalanta.

Zidane heeft zijn selectie aangevuld met spelers van het tweede elftal. Diego Altube, Víctor Chust, Miguel Gutiérrez, Sergio Arribas, Antonio Blanco en Hugo Duro gaan mee naar Bergamo.

Meer uit Voetbal

PSV'ers Dest en Pepi in Amerikaanse selectie voor oefenduels

FAYETTEVILLE (ANP/AFP) - PSV'ers Sergiño Dest en Ricardo Pepi zijn door voetbalbondscoach Mauricio Pochettino opgenomen in de Amerikaanse selectie voor de komende vier oefenwedstrijden tegen Peru, Chili, Mexico en Canada. Ten opzichte van het voorbije wereldkampioenschap, waar de Amerikanen in eigen land in de achtste finales door België werden uitgeschakeld, zijn nog dertien spelers over.

1 uur geleden
Engelse bond eist inzage in stukken omstreden WK-plan van FIFA

LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalbond (FA) heeft een brief gestuurd aan wereldvoetbalbond FIFA met het verzoek om alle documenten rondom het veelbesproken en inmiddels ingetrokken investeringsplan rond het WK vrij te geven. Dat meldt de BBC. Ook wil de FA een schriftelijke verklaring voor de ingetrokken schorsing van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun tijdens het afgelopen WK.

2 uur geleden
Marokkaanse bondscoach: Amrabat ontevreden vanwege speeltijd

RABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbondscoach Mohamed Ouahbi zegt dat Sofyan Amrabat bedankt heeft voor het Marokkaanse elftal omdat hij vindt dat hij te weinig speeltijd krijgt. Dat zei hij tijdens een persconferentie waar hij zijn selectie bekendmaakte voor de kwalificatiewedstrijden voor de Afrika Cup tegen Gabon en Lesotho en het oefenduel met Ghana.

2 uur geleden
Ajacied Ouazane (17) voor het eerst opgeroepen voor Marokko

RABAT (ANP) - Ajacied Abdellah Ouazane is voor het eerst opgeroepen voor het nationale elftal van Marokko. De 17-jarige geboren Amsterdammer hoort bij de selectie voor de kwalificatiewedstrijden voor de Afrika Cup tegen Gabon en Lesotho en het oefenduel met Ghana van de komende weken.

6 uur geleden
Debuterende Klopp roept Ter Stegen op voor interland tegen Oranje

FRANKFURT (ANP/DPA) - Jürgen Klopp heeft Ajax-doelman Marc ter Stegen opgeroepen voor zijn eerste wedstrijden als bondscoach van de Duitse voetballers. Klopp debuteert volgende week donderdag in het Nations Leagueduel met Oranje, drie dagen later gevolgd door een thuiswedstrijd tegen Griekenland.

9 uur geleden
Bogarde volgt Echteld op als assistent-trainer bij Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Oud-international Winston Bogarde volgt Leeroy Echteld op als assistent-trainer bij Jong Oranje. Echteld werkt sinds begin dit jaar als hoofdtrainer bij AZ. Bij Jong Oranje bestaat de technische staf van bondscoach Michael Reiziger nu uit assistent-trainers Said Bakkati en Bogarde en keeperstrainer Khalid Benlahsen.

9 uur geleden
Messi helpt Inter Miami met honderdste doelpunt aan Campeones Cup

MIAMI (ANP/DPA) - Lionel Messi heeft met zijn honderdste treffer voor Inter Miami bijgedragen aan het veroveren van de Campeones Cup. In het duel van de Amerikaanse kampioen met de Mexicaanse kampioen Cruz Azul (2-0) verzorgde de 39-jarige Argentijn halverwege de eerste helft de openingstreffer met een kopbal. Bij de 2-0 van de Braziliaan Casemiro was Messi de aangever.

10 uur geleden