Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid mist geblesseerde Benzema in topper tegen Barcelona

Real Madrid mist geblesseerde Benzema in topper tegen Barcelona

MADRID (ANP) - Real Madrid kan zondag in de topper tegen FC Barcelona niet beschikken over Karim Benzema. De topscorer ontbrak zaterdag op de afsluitende training omdat hij een kuitblessure heeft.

Real wil geen onnodig risico nemen met Benzema, die er vorige week met drie doelpunten tegen Paris Saint-Germain voor zorgde dat het elftal van trainer Carlo Ancelotti zich plaatste voor de kwartfinales van de Champions League. Titelhouder Chelsea is daarin de tegenstander.

Na komend weekend volgt een interlandperiode. Benzema was opgeroepen voor de Franse nationale ploeg, maar Real-trainer Ancelotti zei dat de spits de oefenduels met Ivoorkust en Zuid-Afrika overslaat. "We hebben twee weken om hem voor te bereiden op het einde van het seizoen, waarin hij heel belangrijk zal zijn, zoals altijd. Hij is altijd teruggekomen van zulke kleine probleempjes en hij heeft altijd het verschil gemaakt", aldus zijn trainer.

Vervanger

Benzema viel maandag in de slotfase van de competitiewedstrijd bij RCD Mallorca (0-3) geblesseerd uit. "Hij heeft nog steeds wat pijn. Het is een kleine blessure, maar het zorgt ervoor dat hij niet kan trainen en spelen", zei Ancelotti. De Italiaanse oefenmeester zegt te weten wie de 34-jarige Fransman gaat vervangen tegen Barcelona, maar wilde niet zeggen wie.

In La Liga lijkt Real onbedreigd af te gaan op de landstitel. Met nog tien wedstrijden te gaan, bedraagt de voorsprong op eerste achtervolger Sevilla 10 punten. Barcelona staat derde. Benzema maakte dit seizoen in de competitie in 25 wedstrijden 22 doelpunten.

Meer uit Voetbal

Labyad nieuwe ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.

14 uur geleden
Ajax verliest ook doelman Jaros met zware knieblessure

AMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.

17 uur geleden
IOC-baas kijkt of FIFA-baas regels breekt met akkoord Vredesraad

MILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.

18 uur geleden
Real Madrid-trainer: team zou voor Vinícius Jr. van veld stappen

MADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.

19 uur geleden
United rekent nog niet op geblesseerde verdediger De Ligt

MANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.

21 uur geleden
Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

22 uur geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

22 uur geleden