Real Madrid mist Courtois en Marcelo door blessures
MADRID (ANP) - Real Madrid is vaste voetbalkrachten Thibaut Courtois en Marcelo een tijdje kwijt. De Belgische doelman heeft een liesblessure en de Braziliaanse verdediger kampt met een pijnlijke hamstring. Beide spelers missen niet alleen vrijdag de competitiewedstrijd tegen Eibar, maar vrijwel zeker ook de return in de achtste finales van de Champions League op 17 maart tegen Manchester City.
Alphonse Areola, gehuurd van Paris Saint-Germain, zal Courtois vervangen onder de lat. Ferland Mendy is de aangewezen speler om de plek van Marcelo in te nemen, melden Spaanse voetbalmedia.
Real Madrid, dertien keer winnaar van de belangrijkste Europese beker voor clubs, verloor het eerste duel met Manchester City in het eigen stadion Bernabeu met 2-1.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
2 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
2 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
9 uur geleden