Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid met tien man langs Elche in Spaans bekertoernooi

Real Madrid met tien man langs Elche in Spaans bekertoernooi

ELCHE (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van de strijd om de Copa del Rey, het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van coach Carlo Ancelotti had het lastig in Elche, waar de gelijknamige thuisploeg in de verlenging de leiding nam met een man meer. Eden Hazard redde de Madrilenen met een treffer vijf minuten voor tijd: 1-2.

Na 90 minuten stond het nog 0-0 in Elche, waar de nummer 15 van La Liga eerder in het seizoen voor de competitie met 2-1 had verloren van Real. De koploper raakte in nood toe Marcelo in de 12e minuut van de verlenging met direct rood naar de kant moest na een overtreding op Josan Ferrández. Twee minuten later nam de thuisploeg ook nog een voorsprong. Invaller Gonzalo Verdú schoot uit een vrije trap in twee keer raak.

Vijf minuten later stond het alweer gelijk door Isco, die op de juiste plaats stond om een schot van Dani Ceballos van richting te veranderen. Vervolgens was het Eden Hazard, de Belgische international die zo vaak geblesseerd was, die het duel besliste. Elche leek in de slotminuut nog gelijk te maken. Maar bij een schot van aanvoerder Fidel dat doel trof, lag zijn medespeler Gonzalo Verdú in de ogen van de arbiter hinderlijk en in buitenspelpositie in de weg.

Meer uit Voetbal

Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

9 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

11 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

11 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

11 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

13 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

14 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

14 uur geleden