Real Madrid met tien man langs Elche in Spaans bekertoernooi
ELCHE (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van de strijd om de Copa del Rey, het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van coach Carlo Ancelotti had het lastig in Elche, waar de gelijknamige thuisploeg in de verlenging de leiding nam met een man meer. Eden Hazard redde de Madrilenen met een treffer vijf minuten voor tijd: 1-2.
Na 90 minuten stond het nog 0-0 in Elche, waar de nummer 15 van La Liga eerder in het seizoen voor de competitie met 2-1 had verloren van Real. De koploper raakte in nood toe Marcelo in de 12e minuut van de verlenging met direct rood naar de kant moest na een overtreding op Josan Ferrández. Twee minuten later nam de thuisploeg ook nog een voorsprong. Invaller Gonzalo Verdú schoot uit een vrije trap in twee keer raak.
Vijf minuten later stond het alweer gelijk door Isco, die op de juiste plaats stond om een schot van Dani Ceballos van richting te veranderen. Vervolgens was het Eden Hazard, de Belgische international die zo vaak geblesseerd was, die het duel besliste. Elche leek in de slotminuut nog gelijk te maken. Maar bij een schot van aanvoerder Fidel dat doel trof, lag zijn medespeler Gonzalo Verdú in de ogen van de arbiter hinderlijk en in buitenspelpositie in de weg.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
6 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
6 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
8 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
8 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
9 uur geleden