Real Madrid met tien man langs Elche in Spaans bekertoernooi
ELCHE (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van de strijd om de Copa del Rey, het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van coach Carlo Ancelotti had het lastig in Elche, waar de gelijknamige thuisploeg in de verlenging de leiding nam met een man meer. Eden Hazard redde de Madrilenen met een treffer vijf minuten voor tijd: 1-2.
Na 90 minuten stond het nog 0-0 in Elche, waar de nummer 15 van La Liga eerder in het seizoen voor de competitie met 2-1 had verloren van Real. De koploper raakte in nood toe Marcelo in de 12e minuut van de verlenging met direct rood naar de kant moest na een overtreding op Josan Ferrández. Twee minuten later nam de thuisploeg ook nog een voorsprong. Invaller Gonzalo Verdú schoot uit een vrije trap in twee keer raak.
Vijf minuten later stond het alweer gelijk door Isco, die op de juiste plaats stond om een schot van Dani Ceballos van richting te veranderen. Vervolgens was het Eden Hazard, de Belgische international die zo vaak geblesseerd was, die het duel besliste. Elche leek in de slotminuut nog gelijk te maken. Maar bij een schot van aanvoerder Fidel dat doel trof, lag zijn medespeler Gonzalo Verdú in de ogen van de arbiter hinderlijk en in buitenspelpositie in de weg.
Meer uit Voetbal
BUENOS AIRES (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi vindt dat Neymar met Brazilië mee moet naar het WK voetbal. "We willen de beste spelers erbij hebben en Neymar, ongeacht zijn vorm, zal daar altijd bij horen," zei Messi in het programma Lo del Pollo. "Het zou fantastisch zijn om hem op het WK te zien, gezien wat hij betekent voor Brazilië en voor het voetbal."
44 minuten geledenLOS ANGELES (ANP) - Wereldbond FIFA heeft voor het komende WK voetbal drie aparte openingsceremonies bedacht. Tal van sterren uit de muziekwereld zullen optreden bij de openingswedstrijden in de gastlanden Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
17 uur geleden