Real Madrid met moeite langs Stuttgart in Champions League
MADRID (ANP) - Real Madrid is de nieuwe campagne in de Champions league begonnen met een moeizame zege op VfB Stuttgart. De regerend kampioen was tegen de Duitse nummer 2 van vorig seizoen lang de mindere ploeg, maar won uiteindelijk met 3-1.
Stuttgart keerde in Madrid na veertien jaar terug in het belangrijkste Europese toernooi. Het elftal van trainer Sebastian Hoeness leek tegen de recordkampioen echter geen last te hebben van zenuwen. Stuttgart creëerde in de eerste helft een reeks goede kansen. Onder anderen Jamie Leweling, Enzo Millot en Angelo Stiller wisten de bal niet langs keeper Thibaut Courtois te krijgen.
Real Madrid herpakte zich in de tweede helft en Kylian Mbappé tekende al na 23 seconden voor de 1-0. Op aangeven van Rodrygo werkte hij de bal in een leeg doel. Mbappé en Rodrygo kregen daarna nog goede kansen, terwijl Vinícius Júnior de lat raakte. Stuttgart nam vervolgens de regie weer over en Deniz Undav knikte in de 68e minuut de 1-1 binnen. Antonio Rüdiger kopte Real echter zeven minuten voor tijd op 2-1, waarna Endrick diep in de blessuretijd de 3-1 maakte.
Sporting Portugal was in Lissabon met 2-0 te sterk voor Lille. Viktor Gyökeres en Zeno Debast maakten de doelpunten namens de thuisploeg. Lille-middenvelder Angel Gomes kreeg in de eerste helft twee gele kaarten. De Nederlander Mitchel Bakker werd na 82 minuten gewisseld bij de Franse ploeg.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
7 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
7 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
8 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
17 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden