Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid met moeite langs Stuttgart in Champions League

Real Madrid met moeite langs Stuttgart in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid is de nieuwe campagne in de Champions league begonnen met een moeizame zege op VfB Stuttgart. De regerend kampioen was tegen de Duitse nummer 2 van vorig seizoen lang de mindere ploeg, maar won uiteindelijk met 3-1.

Stuttgart keerde in Madrid na veertien jaar terug in het belangrijkste Europese toernooi. Het elftal van trainer Sebastian Hoeness leek tegen de recordkampioen echter geen last te hebben van zenuwen. Stuttgart creëerde in de eerste helft een reeks goede kansen. Onder anderen Jamie Leweling, Enzo Millot en Angelo Stiller wisten de bal niet langs keeper Thibaut Courtois te krijgen.

Real Madrid herpakte zich in de tweede helft en Kylian Mbappé tekende al na 23 seconden voor de 1-0. Op aangeven van Rodrygo werkte hij de bal in een leeg doel. Mbappé en Rodrygo kregen daarna nog goede kansen, terwijl Vinícius Júnior de lat raakte. Stuttgart nam vervolgens de regie weer over en Deniz Undav knikte in de 68e minuut de 1-1 binnen. Antonio Rüdiger kopte Real echter zeven minuten voor tijd op 2-1, waarna Endrick diep in de blessuretijd de 3-1 maakte.

Sporting Portugal was in Lissabon met 2-0 te sterk voor Lille. Viktor Gyökeres en Zeno Debast maakten de doelpunten namens de thuisploeg. Lille-middenvelder Angel Gomes kreeg in de eerste helft twee gele kaarten. De Nederlander Mitchel Bakker werd na 82 minuten gewisseld bij de Franse ploeg.

Meer uit Voetbal

Le Monde: salaris Infantino flink gegroeid sinds zijn aanstelling

ZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.

11 minuten geleden
Van Nistelrooij assistent-trainer bij Oranje op weg naar WK

ZEIST (ANP) - Ruud van Nistelrooij (49) maakt vanaf 1 februari deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. De voormalige spits van Oranje wordt assistent van bondscoach Ronald Koeman in aanloop naar het WK voetbal deze zomer in de VS, Canada en Mexico.

13 minuten geleden
Oranje-international Malen op huurbasis naar AS Roma

ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.

2 uur geleden
Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

12 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

12 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

14 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

15 uur geleden