Real Madrid met moeite langs Stuttgart in Champions League
MADRID (ANP) - Real Madrid is de nieuwe campagne in de Champions league begonnen met een moeizame zege op VfB Stuttgart. De regerend kampioen was tegen de Duitse nummer 2 van vorig seizoen lang de mindere ploeg, maar won uiteindelijk met 3-1.
Stuttgart keerde in Madrid na veertien jaar terug in het belangrijkste Europese toernooi. Het elftal van trainer Sebastian Hoeness leek tegen de recordkampioen echter geen last te hebben van zenuwen. Stuttgart creëerde in de eerste helft een reeks goede kansen. Onder anderen Jamie Leweling, Enzo Millot en Angelo Stiller wisten de bal niet langs keeper Thibaut Courtois te krijgen.
Real Madrid herpakte zich in de tweede helft en Kylian Mbappé tekende al na 23 seconden voor de 1-0. Op aangeven van Rodrygo werkte hij de bal in een leeg doel. Mbappé en Rodrygo kregen daarna nog goede kansen, terwijl Vinícius Júnior de lat raakte. Stuttgart nam vervolgens de regie weer over en Deniz Undav knikte in de 68e minuut de 1-1 binnen. Antonio Rüdiger kopte Real echter zeven minuten voor tijd op 2-1, waarna Endrick diep in de blessuretijd de 3-1 maakte.
Sporting Portugal was in Lissabon met 2-0 te sterk voor Lille. Viktor Gyökeres en Zeno Debast maakten de doelpunten namens de thuisploeg. Lille-middenvelder Angel Gomes kreeg in de eerste helft twee gele kaarten. De Nederlander Mitchel Bakker werd na 82 minuten gewisseld bij de Franse ploeg.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
1 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
6 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
8 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
20 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
21 uur geleden