Real Madrid met moeite langs Stuttgart in Champions League
MADRID (ANP) - Real Madrid is de nieuwe campagne in de Champions league begonnen met een moeizame zege op VfB Stuttgart. De regerend kampioen was tegen de Duitse nummer 2 van vorig seizoen lang de mindere ploeg, maar won uiteindelijk met 3-1.
Stuttgart keerde in Madrid na veertien jaar terug in het belangrijkste Europese toernooi. Het elftal van trainer Sebastian Hoeness leek tegen de recordkampioen echter geen last te hebben van zenuwen. Stuttgart creëerde in de eerste helft een reeks goede kansen. Onder anderen Jamie Leweling, Enzo Millot en Angelo Stiller wisten de bal niet langs keeper Thibaut Courtois te krijgen.
Real Madrid herpakte zich in de tweede helft en Kylian Mbappé tekende al na 23 seconden voor de 1-0. Op aangeven van Rodrygo werkte hij de bal in een leeg doel. Mbappé en Rodrygo kregen daarna nog goede kansen, terwijl Vinícius Júnior de lat raakte. Stuttgart nam vervolgens de regie weer over en Deniz Undav knikte in de 68e minuut de 1-1 binnen. Antonio Rüdiger kopte Real echter zeven minuten voor tijd op 2-1, waarna Endrick diep in de blessuretijd de 3-1 maakte.
Sporting Portugal was in Lissabon met 2-0 te sterk voor Lille. Viktor Gyökeres en Zeno Debast maakten de doelpunten namens de thuisploeg. Lille-middenvelder Angel Gomes kreeg in de eerste helft twee gele kaarten. De Nederlander Mitchel Bakker werd na 82 minuten gewisseld bij de Franse ploeg.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.
35 minuten geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.
1 uur geledenCREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.
1 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie opnieuw punten verspeeld. Na de nederlaag in de vorige speelronde tegen Go Ahead Eagles (2-1), ging het elftal van trainer Robin van Persie nu voor eigen publiek onderuit tegen NEC: 2-4.
1 uur geleden