Real Madrid loopt mede dankzij treffer Mbappé in op FC Barcelona
LEGANÉS (ANP) - Real Madrid heeft de achterstand op koploper FC Barcelona in de Spaanse voetbalcompetitie verder teruggebracht. De regerend kampioen won bij Leganés: 0-3. FC Barcelona kwam zaterdag niet verder dan een gelijkspel bij Celta (2-2) en heeft nu nog 4 punten meer dan de rivaal en een wedstrijd meer gespeeld.
Leganés had het eerste tegendoelpunt aan zichzelf te wijten door de bal, na een lange dribbel van een van de verdedigers, op eigen helft te verspelen. Vinícius Júnior ging ermee vandoor en stelde Kylian Mbappé bij de tweede paal in staat de bal in het lege doel te schieten. Voor de Franse sterspeler was het zijn eerste doelpunt voor Real in ruim een maand tijd.
Halverwege de tweede helft verdubbelde Federico Valverde de voorsprong door knap raak te schieten uit een vrije trap. De derde treffer kwam kort voor tijd op naam van Jude Bellingham. De Engelsman scoorde met zijn hoofd, nadat de bal via de lat terug het veld in kwam.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen. De Rotterdamse club investeert daarvoor jaarlijks 3 tot 5 miljoen euro extra in het stadion. Dat meldt Feyenoord maandag.
38 minuten geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft zondag de topper in de Italiaanse Serie A tegen AS Roma met 1-0 gewonnen. Daarmee sloot de ploeg van coach Massimiliano Allegri weer aan bij stadgenoot Inter en AS Roma als naaste belagers van Napoli. Het trio heeft 1 punt achterstand op de koploper uit Napels, die zaterdag op 0-0 was blijven steken tegen Como.
12 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Paul Simonis blijft vooralsnog trainer van VfL Wolfsburg. Dat liet technisch directeur Sebastian Schindzielorz van de Duitse voetbalclub zondag na de thuisnederlaag tegen Hoffenheim (2-3) weten.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Barcelona heeft in de Spaanse competitie een week na de nederlaag in de Clásico bij Real Madrid een overwinning geboekt op Elche. In het olympisch stadion van Barcelona won de ploeg van coach Hansi Flick met 3-1.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City is naar de tweede plaats in de Premier League geklommen na winst in de topper tegen Bournemouth. De formatie van trainer Pep Guardiola won mede dankzij twee doelpunten van topscorer Erling Haaland met 3-1.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na een moeilijke periode een belangrijke zege geboekt. De ploeg van Ron Jans versloeg NEC met 1-0. De enige treffer werd gemaakt door Miguel Rodríguez.
17 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zichzelf tekortgedaan met een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen FC Twente. Net als donderdag in het verloren bekerduel bij Sparta Rotterdam verzuimde de ploeg van trainer Dick Lukkien in de eerste helft een grote voorsprong te nemen. In de tweede helft waren de nummers 5 en 8 meer aan elkaar gewaagd en scoorden ze via Kristian Hlynsson en Stije Resink allebei één keer.
19 uur geleden