Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid laat punten liggen in titelstrijd

Real Madrid laat punten liggen in titelstrijd

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft punten verspeeld in de Spaanse titelstrijd. De ploeg van trainer Zinedine Zidane kwam in de thuiswedstrijd tegen Real Betis niet verder dan 0-0. Real heeft in La Liga 2 punten minder dan stadgenoot Atlético, dat zondag in Bilbao tegen Athletic speelt.

De ploeg van Zidane ontvangt dinsdag Chelsea voor het eerste duel in de halve finales van de Champions League. De 'Koninklijke' heeft in de competitie nog vijf wedstrijden op het programma staan. FC Barcelona kan zondag in punten op gelijke hoogte komen met Real als het wint bij Villarreal.

Voor het vierde seizoen op rij kwam Real Madrid niet tot scoren in de thuiswedstrijd tegen Real Betis. Vorig seizoen werd het 0-0, in de jaren daarvoor won de club uit Sevilla met 2-0 en 1-0 in de hoofdstad. Het gebeurde dit seizoen pas één keer dat Real in een thuiswedstrijd niet tot scoren kwam. Dat was in oktober tegen Cádiz (0-1).

Eden Hazard maakte als invaller zijn rentree na zes weken afwezigheid. De Belg, zo vaak geblesseerd, deed het laatste kwartier mee. Ook hij slaagde er niet in een beslissing te forceren.

Meer uit Voetbal

Kansas City klaar voor Oranjemars met 25.000 deelnemers

KANSAS CITY (ANP) - Kansas City maakt zich op voor de 'Orange Army'. Lokale media voorspellen dat donderdag zo'n 25.000 mensen deelnemen aan de Oranjemars voor de laatste groepswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Tunesië op het WK.

12 minuten geleden
Colombia slaat laat toe tegen Congo en bereikt volgende ronde WK

GUADALAJARA (ANP) - Colombia heeft bij het wereldkampioenschap voetbal de knock-outfase bereikt. De Zuid-Amerikanen waren in Guadalajara in Mexico met 1-0 te sterk voor de Democratische Republiek Congo, dat het toernooi begon met een knap gelijkspel (1-1) tegen Portugal.

3 uur geleden
Neymar na kuitblessure weer fit en kan tegen Schotland spelen

MIAMI (ANP) - Brazilië kan in de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Schotland weer beschikken over Neymar. De 34-jarige spits is hersteld van de kuitblessure die hij eind mei opliep.

4 uur geleden
Kroatië schakelt Panama uit met eerste WK-zege in Toronto

TORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.

4 uur geleden
Engelse coach zag nog nooit een team zo goed verdedigen als Ghana

FOXBOROUGH (ANP) - Thomas Tuchel, bondscoach van de Engelse voetballers, maakte tegenstander Ghana dinsdag (plaatselijke tijd) na het doelpuntloze gelijkspel op het wereldkampioenschap complimenten. "Ik heb enorm veel respect voor Ghana. Ze verdedigden met veel vastberadenheid en discipline en leverden een van de meest fysieke verdedigende prestaties die ik ooit van een team heb gezien", zei de Duitser tegen verslaggevers in Foxborough.

4 uur geleden
Franse internationals betuigen medeleven aan bondscoach Deschamps

BOSTON (ANP) - De Franse voetballers hebben hun medeleven betuigd aan Didier Deschamps. De bondscoach verlaat de nationale ploeg op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada tijdelijk om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.

7 uur geleden
Infantino verdedigt drinkpauzes op WK: rustmomenten zijn nodig

NEW YORK (ANP) - Gianni Infantino heeft de drinkpauzes bij het wereldkampioenschap voetbal verdedigd. "De belangrijkste reden is de hitte, maar we moeten ook begrijpen dat in een toernooi als het WK - dat 39 dagen duurt en waarbij teams in die periode mogelijk acht wedstrijden spelen - een rustmoment enorm belangrijk is", zei de FIFA-voorzitter dinsdag (plaatselijke tijd) in gesprek met journalisten in New York.

7 uur geleden