Real Madrid laat punten liggen bij stadgenoot Rayo
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de uitwedstrijd tegen Rayo Vallecano punten laten liggen. De koploper in La Liga kwam niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen de stadgenoot, die afgelopen week trainer Francisco Rodríguez had ontslagen.
Diens opvolger Iñigo Pérez zag Real, nog zonder de geblesseerde Brit Jude Bellingham, al in de 3e minuut de leiding nemen. Na een razendsnel uitgevoerde counter schoot Joselu raak uit een voorzet van Federico Valverde.
Uit een strafschop bracht Raúl De Tomás de stand na een klein halfuur weer in evenwicht. In de extra tijd kreeg Dani Carvajal van Real Madrid zijn tweede gele kaart en dus rood.
Real Madrid komt door het gelijkspel op 62 punten. Naaste belager Girona kan bij winst maandag op Athletic Club het gat weer verkleinen tot 3 punten. Barcelona, dat zaterdag won (1-2) bij Celta, heeft 54 punten.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zijn excuses aangeboden na zijn overtreding op Virgil van Dijk in de competitiewedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Liverpool. De aanvaller van de Spurs werd van het veld gestuurd in de door Liverpool gewonnen wedstrijd (1-2) na een zware tackle op Van Dijk.
36 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.
12 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (1-2). De ploeg van trainer Arne Slot sloeg toe na rust, toen de thuisploeg al even met tien man speelde.
14 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig gaat de winterstop in als nummer 4 van de Bundesliga in plaats van als eerste achtervolger van koploper Bayern München. Bayer Leverkusen was in Leipzig met 3-1 te sterk en nam de derde plaats over. Vrijdag verdrong Borussia Dortmund de Oost-Duitsers al van de tweede plaats door een zege op Borussia Mönchengladbach (2-0).
14 uur geleden