Real Madrid laat langs derdeklasser Alcoyano
ALCOI (ANP) - Real Madrid heeft zich zonder franje geplaatst voor de achtste finales van het Spaanse bekertoernooi. De landskampioen won met 3-1 bij derdeklasser Alcoyano. De ploeg van trainer Carlo Ancelotti nam pas in het laatste kwartier afstand van de thuisclub dankzij twee doelpunten. Die treffers kwamen op naam van Marco Asensio en José Juan Figueras (eigen doel).
Eder Militao had in de 39e minuut de score geopend voor de Madrilenen. Daarna viel de productie bij Real langdurig stil. Daniel Vega Cintas zorgde na ruim een uur voor de verrassende gelijkmaker, maar daarna besliste de koploper van La Liga het bekerduel alsnog.
Real Madrid had nog wat goed te maken na de pijnlijke competitienederlaag afgelopen zondag bij Getafe (1-0). Volgens Ancelotti leek het er in dat duel op alsof zijn manschappen nog vakantie aan het vieren waren. In de bekerwedstrijd tegen het bescheiden Alcoyano toonde Real wel enige verbetering, maar de 'Koninklijke' maakte opnieuw geen grote indruk.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst vond dat Feyenoord iets meer had verdiend na de nipte nederlaag in de Champions League bij Real Betis (1-0). "Een gelijkspel was denk ik wel verdiend geweest, maar je weet dat in de Champions League wedstrijden worden beslist op details. Dit was zo'n duel", keek de coach terug.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München en Arsenal hebben elkaar in evenwicht gehouden in de topper in de Champions League. Het werd 2-2 in München. Declan Rice tekende laat in de wedstrijd voor de gelijkmaker voor de club uit Londen.
8 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord heeft tegen Real Betis zijn tweede nederlaag in de Champions League van dit seizoen geleden. De koploper van de Eredivisie verloor in Sevilla met 1-0 van de Spaanse subtopper. Isco tekende na een uur uit een strafschop voor de enige treffer.
8 uur geledenCOMO (ANP) - Manchester United-verdediger Matthijs de Ligt heeft zijn rentree na een slepende rugblessure niet kunnen vieren met een overwinning. De Engelse ploeg leed met de Oranje-international in de basis een ruime nederlaag in de Champions League bij het Italiaanse Como: 4-1. Invaller Joshua Zirkzee maakte in de blessuretijd de treffer van United.
10 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft een klacht ingediend bij de Europese voetbalbond UEFA vanwege een spandoek van de aanhang van Paris Saint-Germain. Dat bevestigt een woordvoerder van de Catalaanse club woensdag aan persbureau Reuters.
17 uur geledenZEIST (ANP) - De websites van voetbalbond KNVB zijn offline gehaald. Dit is uit voorzorg gebeurd na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP, meldt de woordvoerder. Ook websites als Voetbal.nl en OnsOranje.nl zijn niet bereikbaar.
17 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain is Khvicha Kvaratskhelia maanden kwijt. De 25-jarige aanvaller heeft een scheur in de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen tijdens het gewonnen Champions League-duel van dinsdagavond tegen FC Barcelona (4-2).
19 uur geleden