Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid laat langs derdeklasser Alcoyano

Real Madrid laat langs derdeklasser Alcoyano

ALCOI (ANP) - Real Madrid heeft zich zonder franje geplaatst voor de achtste finales van het Spaanse bekertoernooi. De landskampioen won met 3-1 bij derdeklasser Alcoyano. De ploeg van trainer Carlo Ancelotti nam pas in het laatste kwartier afstand van de thuisclub dankzij twee doelpunten. Die treffers kwamen op naam van Marco Asensio en José Juan Figueras (eigen doel).

Eder Militao had in de 39e minuut de score geopend voor de Madrilenen. Daarna viel de productie bij Real langdurig stil. Daniel Vega Cintas zorgde na ruim een uur voor de verrassende gelijkmaker, maar daarna besliste de koploper van La Liga het bekerduel alsnog.

Real Madrid had nog wat goed te maken na de pijnlijke competitienederlaag afgelopen zondag bij Getafe (1-0). Volgens Ancelotti leek het er in dat duel op alsof zijn manschappen nog vakantie aan het vieren waren. In de bekerwedstrijd tegen het bescheiden Alcoyano toonde Real wel enige verbetering, maar de 'Koninklijke' maakte opnieuw geen grote indruk.

Meer uit Voetbal

Verdediger Trauner verlaat Feyenoord na vijf jaar transfervrij

ROTTERDAM (ANP) - Verdediger Gernot Trauner vertrekt na vijf jaar bij Feyenoord. De 34-jarige Oostenrijker beschikte over een aflopend contract. "Er wacht nu een nieuw hoofdstuk voor mij en mijn familie. We weten niet wat de toekomst brengt, maar we zullen altijd dankbaar zijn voor de afgelopen vijf jaar in Rotterdam", meldt Trauner via Instagram.

1 uur geleden
Voetballer Hakimi definitief voor de rechter in verkrachtingszaak

VERSAILLES (ANP/RTR/AFP) - De Marokkaanse voetballer Achraf Hakimi moet definitief voor de rechter verschijnen na een beschuldiging van verkrachting uit 2023. De 27-jarige verdediger van Paris Saint-Germain was in beroep gegaan tegen het dienen van de zaak bij de strafrechter, maar dat beroep is afgewezen. Het is nog onduidelijk wanneer de rechtszaak begint.

2 uur geleden
Iran dient klacht in bij FIFA om reisbeperkingen tijdens WK

TIJUANA (ANP/AFP) - De voetbalploeg van Iran dient een officiële klacht in bij wereldvoetbalbond FIFA vanwege de beperkte vrijheid qua reisbewegingen. Het team kreeg geen toestemming om al twee dagen voor de WK-wedstrijd van zondag tegen België vanuit het Mexicaanse basiskamp naar Los Angeles te reizen. Van de Verenigde Staten mag dat pas één dag van tevoren.

3 uur geleden
Mexico-coach niet onder indruk van eerste groepswinst sinds 2002

GUADALAJARA (ANP) - De Mexicaanse bondscoach Javier Aguirre is niet onder de indruk van het feit dat het land zich voor het eerst sinds 2002 heeft verzekerd van groepswinst op een WK voetbal. "Dat is een leuk weetje, net als 24 jaar geleden. Maar waar het om gaat, is het eindresultaat", zei Aguirre na de 1-0-zege op Zuid-Korea in Guadalajara.

3 uur geleden
Summerville, Depay en Van de Ven bij volgende kaart geschorst

KANSAS CITY (ANP) - Oranje-internationals Crysencio Summerville, Memphis Depay en Micky van de Ven kunnen zich zaterdag tijdens het tweede WK-duel met Zweden geen kaart permitteren. Als ze toch worden bestraft in het Houston Stadium, zijn ze geschorst voor de laatste groepswedstrijd tegen Tunesië.

6 uur geleden
Oranje zoekt met mogelijk zelfde ploeg naar WK-zege tegen Zweden

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal jaagt zaterdag, met koning Willem-Alexander en koningin Máxima op de tribune, tegen Zweden op de eerste zege op het WK. Bondscoach Ronald Koeman was redelijk tevreden over zijn basisploeg van het eerste duel met Japan (2-2). Het zou goed kunnen dat Oranje met dezelfde elf spelers als zondag aan de aftrap verschijnt in het Houston Stadium.

6 uur geleden
Kritiek op Turkse ploeg stelt bondscoach Montella teleur

SANTA CLARA (ANP) - Bondscoach Vincenzo Montella van Turkije baalt van de kritiek die zijn ploeg na het verloren eerste duel op het WK met Australië (2-0) van de media heeft gekregen. "Dat stelt me erg teleur", zei hij. "Dit team heeft de afgelopen drie jaar geweldige resultaten behaald. Ik denk dat we na de eerste wedstrijd wat meer respect verdienen, ook al hadden we het beter kunnen doen", zei de Italiaan op zijn 52e verjaardag tijdens een persconferentie in Santa Clara.

10 uur geleden