
Real Madrid laat langs derdeklasser Alcoyano
ALCOI (ANP) - Real Madrid heeft zich zonder franje geplaatst voor de achtste finales van het Spaanse bekertoernooi. De landskampioen won met 3-1 bij derdeklasser Alcoyano. De ploeg van trainer Carlo Ancelotti nam pas in het laatste kwartier afstand van de thuisclub dankzij twee doelpunten. Die treffers kwamen op naam van Marco Asensio en José Juan Figueras (eigen doel).
Eder Militao had in de 39e minuut de score geopend voor de Madrilenen. Daarna viel de productie bij Real langdurig stil. Daniel Vega Cintas zorgde na ruim een uur voor de verrassende gelijkmaker, maar daarna besliste de koploper van La Liga het bekerduel alsnog.
Real Madrid had nog wat goed te maken na de pijnlijke competitienederlaag afgelopen zondag bij Getafe (1-0). Volgens Ancelotti leek het er in dat duel op alsof zijn manschappen nog vakantie aan het vieren waren. In de bekerwedstrijd tegen het bescheiden Alcoyano toonde Real wel enige verbetering, maar de 'Koninklijke' maakte opnieuw geen grote indruk.
Meer uit Voetbal
GENUA (ANP) - José Mourinho is met AS Roma slecht aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De trainer uit Portugal kon niet voorkomen dat zijn ploeg ruim onderuitging in het uitduel met Genoa (4-1).
3 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge is in eigen huis niet verder gekomen dan 1-1 tegen KRC Genk. De ploeg van trainer Ronny Deila kwam door het gelijkspel samen met Anderlecht op de derde plaats met 15 punten, 3 minder dan koploper KAA Gent. Genk staat zesde.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Pascal Jansen baalde van het gelijkspel van zijn AZ tegen Heracles Almelo (1-1). "We waren te slordig in de afwerking en onze laatste pass was ook vaak niet goed", analyseerde hij.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het eerst dit seizoen punten verloren in de Eredivisie. De club uit Alkmaar bleef in het thuisduel met Heracles Almelo na een sterke eerste helft steken op een gelijkspel (1-1)
4 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft nooit de bedoeling gehad om aanvaller Victor Osimhen te kwetsen. Dat laat de landskampioen van Italië weten in een statement dat via officiële kanalen is verspreid.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Vangelis Pavlidis heeft ook in de zesde competitiewedstrijd van AZ dit seizoen gescoord. De Griekse spits opende de score tegen Heracles Almelo (1-0) en heeft nu een clubrecord in handen.
5 uur geledenTOULOUSE (ANP) - Zakaria Aboukhlal komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Toulouse. De oud-aanvaller van AZ is vorige week geblesseerd geraakt tijdens een duel met het Belgische Union.
6 uur geleden