Real Madrid komt terug van achterstand en verplettert Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - In een onwaarschijnlijk doelpuntenfestival heeft Real Madrid op Anfield in de achtste finales van de Champions League uitgehaald bij Liverpool: 2-5. Dat terwijl de Spaanse titelverdediger na een kwartier al met 2-0 achterstond. Het is daarmee zo goed als zeker dat de Engelse finalist van de vorige jaargang, ook al bezig aan een teleurstellende campagne in de Premier League, het seizoen zonder prijzen gaat afsluiten.
Liverpool leidde binnen de kortste keren met 2-0, maar gaf die voorsprong bijna even zo snel weer weg. Darwin Núñez en Mohamed Salah scoorden voor de thuisclub, daarna trok Vinícius Júnior met twee doelpunten de zaken weer in evenwicht. 2-2 was ook de ruststand.
Meteen na de hervatting kwam Real Madrid voor de eerste keer op voorsprong, dankzij een kopbal van Éder Militão. Vervolgens maakte Karim Benzema er 2-4 van. De Franse spits zorgde ook voor de 2-5.
De return in Madrid staat op 15 maart op het programma.
Meer uit Voetbal
LOS ANGELES (ANP) - Wereldbond FIFA heeft voor het komende WK voetbal drie aparte openingsceremonies bedacht. Tal van sterren uit de muziekwereld zullen optreden bij de openingswedstrijden in de gastlanden Verenigde Staten, Canada en Mexico.
15 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
17 uur geleden