Real Madrid komt terug van achterstand en verplettert Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - In een onwaarschijnlijk doelpuntenfestival heeft Real Madrid op Anfield in de achtste finales van de Champions League uitgehaald bij Liverpool: 2-5. Dat terwijl de Spaanse titelverdediger na een kwartier al met 2-0 achterstond. Het is daarmee zo goed als zeker dat de Engelse finalist van de vorige jaargang, ook al bezig aan een teleurstellende campagne in de Premier League, het seizoen zonder prijzen gaat afsluiten.
Liverpool leidde binnen de kortste keren met 2-0, maar gaf die voorsprong bijna even zo snel weer weg. Darwin Núñez en Mohamed Salah scoorden voor de thuisclub, daarna trok Vinícius Júnior met twee doelpunten de zaken weer in evenwicht. 2-2 was ook de ruststand.
Meteen na de hervatting kwam Real Madrid voor de eerste keer op voorsprong, dankzij een kopbal van Éder Militão. Vervolgens maakte Karim Benzema er 2-4 van. De Franse spits zorgde ook voor de 2-5.
De return in Madrid staat op 15 maart op het programma.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
22 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
1 dag geleden