Real Madrid komt terug van achterstand en verplettert Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - In een onwaarschijnlijk doelpuntenfestival heeft Real Madrid op Anfield in de achtste finales van de Champions League uitgehaald bij Liverpool: 2-5. Dat terwijl de Spaanse titelverdediger na een kwartier al met 2-0 achterstond. Het is daarmee zo goed als zeker dat de Engelse finalist van de vorige jaargang, ook al bezig aan een teleurstellende campagne in de Premier League, het seizoen zonder prijzen gaat afsluiten.
Liverpool leidde binnen de kortste keren met 2-0, maar gaf die voorsprong bijna even zo snel weer weg. Darwin Núñez en Mohamed Salah scoorden voor de thuisclub, daarna trok Vinícius Júnior met twee doelpunten de zaken weer in evenwicht. 2-2 was ook de ruststand.
Meteen na de hervatting kwam Real Madrid voor de eerste keer op voorsprong, dankzij een kopbal van Éder Militão. Vervolgens maakte Karim Benzema er 2-4 van. De Franse spits zorgde ook voor de 2-5.
De return in Madrid staat op 15 maart op het programma.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
1 dag geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
1 dag geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden