Real Madrid komt met de schrik vrij in Eibar
EIBAR (ANP) - Real Madrid heeft in La Liga de vierde zege op een rij behaald. De titelhouder won moeizaam met 3-1 bij Eibar. Pas in de extra tijd besliste Lucas Vázquez het duel. De ploeg van trainer Zinédine Zidane bleef in het spoor van koploper Atlético Madrid, dat met 3-1 won van Elche. De twee stadgenoten hebben evenveel punten, maar Atlético heeft twee duels minder gespeeld.
Dankzij treffers van de uitblinkende Karim Benzema en Luka Modric leidde de 'Koninklijke' al na 13 minuten met 2-0. Daarna viel de Madrileense productie echter stil. Eibar wist via een treffer van Kike Garcia nog voor de rust te achterstand te verkleinen. In de tweede helft was de thuisclub een paar keer dicht bij de gelijkmaker. Real kwam echter met de schrik vrij. Vázquez maakte in de extra tijd aan alle onzekerheid een einde. Benzema verzorgde zowel bij 0-2 als bij 1-3 de assist.
FC Barcelona raakte door een gelijkspel tegen Valencia (2-2) verder achterop. De ploeg van trainer Ronald Koeman heeft als nummer 5 nu 8 punten minder dan de twee Madrileense rivalen.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-3) gewonnen. Lequincio Zeefuik was met een doelpunt en assist de grote man bij de bezoekers uit Limburg.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.
15 uur geledenMONACO (ANP) - Ajax speelt in het hoofdtoernooi van de Conference League tegen onder meer het Italiaanse Atalanta en Getafe uit Spanje. FC Twente ontmoet onder meer SC Freiburg. Dat wees de loting in Monaco vrijdag uit.
16 uur geleden