Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid komt met de schrik vrij in Eibar

Real Madrid komt met de schrik vrij in Eibar

EIBAR (ANP) - Real Madrid heeft in La Liga de vierde zege op een rij behaald. De titelhouder won moeizaam met 3-1 bij Eibar. Pas in de extra tijd besliste Lucas Vázquez het duel. De ploeg van trainer Zinédine Zidane bleef in het spoor van koploper Atlético Madrid, dat met 3-1 won van Elche. De twee stadgenoten hebben evenveel punten, maar Atlético heeft twee duels minder gespeeld.

Dankzij treffers van de uitblinkende Karim Benzema en Luka Modric leidde de 'Koninklijke' al na 13 minuten met 2-0. Daarna viel de Madrileense productie echter stil. Eibar wist via een treffer van Kike Garcia nog voor de rust te achterstand te verkleinen. In de tweede helft was de thuisclub een paar keer dicht bij de gelijkmaker. Real kwam echter met de schrik vrij. Vázquez maakte in de extra tijd aan alle onzekerheid een einde. Benzema verzorgde zowel bij 0-2 als bij 1-3 de assist.

FC Barcelona raakte door een gelijkspel tegen Valencia (2-2) verder achterop. De ploeg van trainer Ronald Koeman heeft als nummer 5 nu 8 punten minder dan de twee Madrileense rivalen.

Meer uit Voetbal

NEC stelt Dick Schreuder aan als nieuwe hoofdtrainer

NIJMEGEN (ANP) - Dick Schreuder volgt de na dit seizoen vertrekkende Rogier Meijer op als trainer van NEC. De 53-jarige Barnevelder tekent een contract voor drie seizoenen bij de club uit de Eredivisie.

1 uur geleden
NEC mist verdediger Nuytinck in slot van competitie

NIJMEGEN (ANP) - NEC kan in de resterende vijf wedstrijden in de Eredivisie geen beroep doen op Bram Nuytinck. De 34-jarige verdediger viel op 11 april tegen RKC Waalwijk al vroeg uit met een knieblessure en is geruime tijd uitgeschakeld.

3 uur geleden
Opnieuw straf voor Vitesse: 9 punten aftrek

ARNHEM (ANP) - Voetbalclub Vitesse heeft opnieuw een puntenstraf gekregen. De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB besloot dit keer 9 punten in mindering te brengen voor het niet voldoen aan de informatieplicht.

4 uur geleden
Bekerwinnaar Go Ahead Eagles woensdag gehuldigd in Deventer

DEVENTER (ANP) - Spelers en staf van eredivisieclub Go Ahead Eagles, de winnaar van de KNVB-beker, worden woensdagavond gehuldigd. Dat meldt de gemeente Deventer. De spelers maken in een open bus een rit langs de IJssel. De bus vertrekt vanaf het evenemententerrein aan de Roland Holstlaan en eindigt op het Havenkwartier. "Het publiek kan langs de route staan en het feest met de spelers meevieren", stelt de gemeente.

5 uur geleden
PSV langer door met Braziliaan Mauro Júnior

EINDHOVEN (ANP) - PSV gaat langer door met Mauro Júnior. De 25-jarige Braziliaan heeft zijn aflopende contract bij de Eindhovenaren verlengd tot de zomer van 2029.

6 uur geleden
Ancelotti verwacht dat Mbappé bekerfinale tegen Barcelona haalt

MADRID (ANP) - Real Madrid-coach Carlo Ancelotti denkt dat Kylian Mbappé voldoende hersteld is om zaterdag te kunnen spelen in de bekerfinale tegen FC Barcelona. De Franse aanvaller werd vorige week met een enkelblessure gewisseld tijdens de wedstrijd in de Champions League tegen Arsenal. Hij mist na de competitiewedstrijd tegen Athletic ook het competitieduel met Getafe van woensdag.

6 uur geleden
UEFA keert miljoenen uit aan clubs voor uitlenen internationals

NYON (ANP) - De UEFA heeft over de periode 2020-2024 iets meer dan 6,5 miljoen euro betaald aan Nederlandse voetbalclubs ter compensatie voor het afstaan van spelers voor nationale teams. De Europese voetbalunie gaf dinsdag de cijfers prijs. In totaal kregen meer dan negenhonderd Europese clubs samen 233 miljoen euro overgemaakt.

8 uur geleden