Real Madrid komt in slotfase even in problemen tegen Alavés
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het thuisduel met Deportivo Alavés nipt gewonnen (3-2). De thuisploeg was lang oppermachtig in Bernabéu maar kon niet voorkomen dat de bezoekers in de slotfase toch nog uitzicht op een gelijkspel kregen.
Real Madrid blijft de nummer 2 van La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona. De koploper speelt woensdag tegen Getafe.
Lucas Vázquez maakte al in de eerste minuut de openingstreffer, op aangeven van Vinícius Júnior. Kylian Mbappé tekende vlak voor rust voor 2-0, na een fraaie hakbal en een combinatie met Jude Bellingham. Rodrygo trof doel in de openingsfase van de tweede helft.
Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid wisselde Mbappé, Rodrygo, Federico Valverde, Éder Militão en Vinícius Júnior. Hij gunde het vijftal enige rust met het oog op de stadsderby van zondag tegen Atlético Madrid. Deportivo Alavés knokte zich in de slotfase van de reguliere speeltijd terug in de wedstrijd. Carlos Benavídez scoorde in de 85e minuut en Kike García zorgde twee minuten later voor een spannende slotfase.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
9 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
11 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
12 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
13 uur geleden