Real Madrid komt in slotfase even in problemen tegen Alavés
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het thuisduel met Deportivo Alavés nipt gewonnen (3-2). De thuisploeg was lang oppermachtig in Bernabéu maar kon niet voorkomen dat de bezoekers in de slotfase toch nog uitzicht op een gelijkspel kregen.
Real Madrid blijft de nummer 2 van La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona. De koploper speelt woensdag tegen Getafe.
Lucas Vázquez maakte al in de eerste minuut de openingstreffer, op aangeven van Vinícius Júnior. Kylian Mbappé tekende vlak voor rust voor 2-0, na een fraaie hakbal en een combinatie met Jude Bellingham. Rodrygo trof doel in de openingsfase van de tweede helft.
Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid wisselde Mbappé, Rodrygo, Federico Valverde, Éder Militão en Vinícius Júnior. Hij gunde het vijftal enige rust met het oog op de stadsderby van zondag tegen Atlético Madrid. Deportivo Alavés knokte zich in de slotfase van de reguliere speeltijd terug in de wedstrijd. Carlos Benavídez scoorde in de 85e minuut en Kike García zorgde twee minuten later voor een spannende slotfase.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
8 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
8 uur geleden