Real Madrid klopt Athletic Club door twee treffers Rodrygo
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde overwinning op rij geboekt. Het elftal van trainer Carlo Ancelotti versloeg Athletic Club met 2-0.
Rodrygo maakte beide doelpunten. De Braziliaan dribbelde in de 8e minuut richting het doel van Athletic en schoot van net buiten het zestienmetergebied hard raak (1-0). In de 73e minuut was Rodrygo opnieuw trefzeker. Dit keer was hij het eindstation na een snelle counter van Real.
Rodrygo maakte dit seizoen tot dusverre tien doelpunten in La Liga. Vorig seizoen kwam hij niet verder dan negen treffers. Met in totaal 26 doelpunten in de competitie voor Real is hij zijn landgenoot Robinho (25) voorbij. Rodrygo heeft er nu net zoveel gemaakt als Marcelo. Drie Brazilianen scoorden vaker voor Real Madrid in de competitie: Ronaldo (83), Vinícius Júnior (47) en Roberto Carlos (47).
Real Madrid leidt in de stand met 75 punten uit dertig duels. Eerste achtervolger FC Barcelona heeft 8 punten minder.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha keert zaterdag terug in de selectie van FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Osasuna. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick vrijdag in aanloop naar dat duel.
26 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA. "Het gaat met Klaassen soms goed en dan weer wat minder", zei de coach. "Hij kan nu niet spelen. We moeten daar goed naar kijken."
1 uur geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse reageert vrijdag opgelucht op het advies van de advocaat-generaal dat de Arnhemse voetbalclub de proflicentie mag behouden. "Toen het gerechtshof in september oordeelde dat Vitesse de proflicentie terug moest krijgen, hadden we wel het idee dat dat op zorgvuldige wijze was besloten. Daarom was het vertrouwen nu ook groot. Al blijft het spannend, we hebben in deze soap al zoveel gekke situaties meegemaakt", reageert Susanne Wichhart, voorzitter van de supportersvereniging, telefonisch.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat het advies van de advocaat-generaal in de zaak tegen Vitesse "zorgvuldig bestuderen". Dat heeft de voetbalbond bekendgemaakt. Volgens het advies slagen de cassatieklachten niet en mag Vitesse de proflicentie behouden.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse reageert verheugd op het advies van de advocaat-generaal, die vrijdag oordeelde dat de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie vorig jaar terecht terugkreeg. "Wij ervaren dit als een belangrijk juridisch signaal en blijven ons met dezelfde vastberadenheid inzetten voor een definitieve bestendiging van de toekomst van onze club", reageert Claudia Lap, voorzitter van de raad van commissarissen, in een persbericht van Vitesse.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de proflicentie behouden. Dat heeft de advocaat-generaal vrijdag geconcludeerd over een arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies van de advocaat-generaal neemt de Hoge Raad later een beslissing.
4 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.
12 uur geleden