Real Madrid klopt Athletic Club door twee treffers Rodrygo
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde overwinning op rij geboekt. Het elftal van trainer Carlo Ancelotti versloeg Athletic Club met 2-0.
Rodrygo maakte beide doelpunten. De Braziliaan dribbelde in de 8e minuut richting het doel van Athletic en schoot van net buiten het zestienmetergebied hard raak (1-0). In de 73e minuut was Rodrygo opnieuw trefzeker. Dit keer was hij het eindstation na een snelle counter van Real.
Rodrygo maakte dit seizoen tot dusverre tien doelpunten in La Liga. Vorig seizoen kwam hij niet verder dan negen treffers. Met in totaal 26 doelpunten in de competitie voor Real is hij zijn landgenoot Robinho (25) voorbij. Rodrygo heeft er nu net zoveel gemaakt als Marcelo. Drie Brazilianen scoorden vaker voor Real Madrid in de competitie: Ronaldo (83), Vinícius Júnior (47) en Roberto Carlos (47).
Real Madrid leidt in de stand met 75 punten uit dertig duels. Eerste achtervolger FC Barcelona heeft 8 punten minder.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
7 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
10 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
13 uur geleden