Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid kleineert Girona in Spaanse topper: 4-0

Real Madrid kleineert Girona in Spaanse topper: 4-0

MADRID (ANP) - Het tot dusver verrassend sterke Girona lijkt in de Spaanse competitie nu toch af te haken bij Real Madrid in de titelstrijd. De Madrilenen waren heer en meester in het eigen Bernabéu en wonnen met 4-0. In de stand vergrootte de ploeg van coach Carlo Ancelotti het gat naar 5 punten.

Bij Girona ontbrak Daley Blind door een schorsing. Real Madrid kon de geblesseerde Antonio Rüdiger niet opstellen. Volgens Spaanse media is het zeer de vraag of de Duitse verdediger dinsdag kan meespelen in het uitduel uit de Champions League met RB Leipzig.

Vinícius Júnior, de uitblinker bij Real, opende al vroeg de score. Hij kwam op over links, speelde zichzelf met een snelle voetbeweging vrij en schoot de bal in de verre hoek. De Braziliaan stond ook aan de basis van de 2-0. Hij gaf de bal met buitenkant rechts voor op de inlopende Jude Bellingham, die voorbij keeper Paulo Gazzaniga rende en zijn vijftiende competitietreffer noteerde.

Bellingham maakte na rust zijn zestiende voor Real, ook weer na een inleidende actie van Vinícius. Rodrygo bracht na ruim een uur de stand op 4-0; hij rondde een lange rush naar voren af met een harde en trefzekere uithaal. Joselu kreeg vlak voor tijd nog een uitgelezen kans om er zelfs 5-0 van te maken, maar hij schoot een strafschop op de paal.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

8 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

8 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

9 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

13 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

14 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

14 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

14 uur geleden