Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid kleineert Girona in Spaanse topper: 4-0

Real Madrid kleineert Girona in Spaanse topper: 4-0

MADRID (ANP) - Het tot dusver verrassend sterke Girona lijkt in de Spaanse competitie nu toch af te haken bij Real Madrid in de titelstrijd. De Madrilenen waren heer en meester in het eigen Bernabéu en wonnen met 4-0. In de stand vergrootte de ploeg van coach Carlo Ancelotti het gat naar 5 punten.

Bij Girona ontbrak Daley Blind door een schorsing. Real Madrid kon de geblesseerde Antonio Rüdiger niet opstellen. Volgens Spaanse media is het zeer de vraag of de Duitse verdediger dinsdag kan meespelen in het uitduel uit de Champions League met RB Leipzig.

Vinícius Júnior, de uitblinker bij Real, opende al vroeg de score. Hij kwam op over links, speelde zichzelf met een snelle voetbeweging vrij en schoot de bal in de verre hoek. De Braziliaan stond ook aan de basis van de 2-0. Hij gaf de bal met buitenkant rechts voor op de inlopende Jude Bellingham, die voorbij keeper Paulo Gazzaniga rende en zijn vijftiende competitietreffer noteerde.

Bellingham maakte na rust zijn zestiende voor Real, ook weer na een inleidende actie van Vinícius. Rodrygo bracht na ruim een uur de stand op 4-0; hij rondde een lange rush naar voren af met een harde en trefzekere uithaal. Joselu kreeg vlak voor tijd nog een uitgelezen kans om er zelfs 5-0 van te maken, maar hij schoot een strafschop op de paal.

Meer uit Voetbal

Lang geopereerd aan diepe snijwond in duim na duel met Liverpool

LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.

4 minuten geleden
Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

12 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

12 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

14 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

15 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

16 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

17 uur geleden