Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid kleineert Girona in Spaanse topper: 4-0

Real Madrid kleineert Girona in Spaanse topper: 4-0

MADRID (ANP) - Het tot dusver verrassend sterke Girona lijkt in de Spaanse competitie nu toch af te haken bij Real Madrid in de titelstrijd. De Madrilenen waren heer en meester in het eigen Bernabéu en wonnen met 4-0. In de stand vergrootte de ploeg van coach Carlo Ancelotti het gat naar 5 punten.

Bij Girona ontbrak Daley Blind door een schorsing. Real Madrid kon de geblesseerde Antonio Rüdiger niet opstellen. Volgens Spaanse media is het zeer de vraag of de Duitse verdediger dinsdag kan meespelen in het uitduel uit de Champions League met RB Leipzig.

Vinícius Júnior, de uitblinker bij Real, opende al vroeg de score. Hij kwam op over links, speelde zichzelf met een snelle voetbeweging vrij en schoot de bal in de verre hoek. De Braziliaan stond ook aan de basis van de 2-0. Hij gaf de bal met buitenkant rechts voor op de inlopende Jude Bellingham, die voorbij keeper Paulo Gazzaniga rende en zijn vijftiende competitietreffer noteerde.

Bellingham maakte na rust zijn zestiende voor Real, ook weer na een inleidende actie van Vinícius. Rodrygo bracht na ruim een uur de stand op 4-0; hij rondde een lange rush naar voren af met een harde en trefzekere uithaal. Joselu kreeg vlak voor tijd nog een uitgelezen kans om er zelfs 5-0 van te maken, maar hij schoot een strafschop op de paal.

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

10 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

11 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

13 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

13 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

14 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

16 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

16 uur geleden