'Real Madrid is Ramos zes weken kwijt na knie-operatie'
MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Zinedine Zidane moet het de komende zes weken doen zonder zijn aanvoerder Sergio Ramos. Volgens diverse Spaanse media ondergaat de centrale verdediger zaterdag een operatie aan de meniscus van zijn linkerknie. De club heeft het nieuws nog niet bevestigd.
Ramos was juist woensdag teruggekeerd op het trainingsveld. Hij was er twee weken uit vanwege een knieblessure. In die tijd werd Real Madrid uitgeschakeld in het bekertoernooi door derdeklasser Alcoyano en werd in de competitie op eigen veld een 2-1-nederlaag geleden tegen Levante.
Ramos werd aanvankelijk zaterdag terug verwacht in het elftal van Zidane dat het opneemt tegen Huesca.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
5 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
9 uur geleden