Real Madrid in Saudi-Arabië naar finale Spaanse Supercup
JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich in Saudi-Arabië geplaatst voor de finale van de strijd om de Spaanse Supercup. In het stadion van Jeddah, waar het toernooi zich om commerciële redenen afspeelt, werd Valencia met ruim verschil verslagen, 3-1.
Toni Kroos opende na een kwartier de score in het voordeel van Real Madrid. De Duitser verraste doelman Jaume Domenech door een hoekschop rechtstreeks in het doel te schieten. Nog voor rust zorgde Isco voor een grote voorsprong, door in de rebound te scoren. Na rust maakte Luka Modric er 3-0 van. In blessuretijd maakte Daniel Parejo uit een strafschop nog een doelpunt voor Valencia.
Evenals het afgelopen weekeinde in het competitieduel met Eibar zat doelman Jasper Cillessen op de bank bij Valencia. De international van Oranje maakt pas sinds een week weer deel uit van de wedstrijdselectie, nadat hij begin december geblesseerd was geraakt.
De andere halve finale gaat donderdag tussen Barcelona en Atlético Madrid. De finale is zondag.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
6 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
9 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
9 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
11 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
12 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
16 uur geleden