Real Madrid in Saudi-Arabië naar finale Spaanse Supercup
JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich in Saudi-Arabië geplaatst voor de finale van de strijd om de Spaanse Supercup. In het stadion van Jeddah, waar het toernooi zich om commerciële redenen afspeelt, werd Valencia met ruim verschil verslagen, 3-1.
Toni Kroos opende na een kwartier de score in het voordeel van Real Madrid. De Duitser verraste doelman Jaume Domenech door een hoekschop rechtstreeks in het doel te schieten. Nog voor rust zorgde Isco voor een grote voorsprong, door in de rebound te scoren. Na rust maakte Luka Modric er 3-0 van. In blessuretijd maakte Daniel Parejo uit een strafschop nog een doelpunt voor Valencia.
Evenals het afgelopen weekeinde in het competitieduel met Eibar zat doelman Jasper Cillessen op de bank bij Valencia. De international van Oranje maakt pas sinds een week weer deel uit van de wedstrijdselectie, nadat hij begin december geblesseerd was geraakt.
De andere halve finale gaat donderdag tussen Barcelona en Atlético Madrid. De finale is zondag.
Meer uit Voetbal
UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
1 uur geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Kolbeinn Finnsson, Jesse van de Haar en Ivar Jenner. Finnsson en Van de Haar spelen tot de zomer op huurbasis voor respectievelijk het Noorse Vålerenga IF en SK Beveren in België. Er zijn koopopties opgenomen in de overeenkomsten. Het contract met Jenner werd ontbonden.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.
8 uur geleden