Real Madrid in Saudi-Arabië naar finale Spaanse Supercup
JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich in Saudi-Arabië geplaatst voor de finale van de strijd om de Spaanse Supercup. In het stadion van Jeddah, waar het toernooi zich om commerciële redenen afspeelt, werd Valencia met ruim verschil verslagen, 3-1.
Toni Kroos opende na een kwartier de score in het voordeel van Real Madrid. De Duitser verraste doelman Jaume Domenech door een hoekschop rechtstreeks in het doel te schieten. Nog voor rust zorgde Isco voor een grote voorsprong, door in de rebound te scoren. Na rust maakte Luka Modric er 3-0 van. In blessuretijd maakte Daniel Parejo uit een strafschop nog een doelpunt voor Valencia.
Evenals het afgelopen weekeinde in het competitieduel met Eibar zat doelman Jasper Cillessen op de bank bij Valencia. De international van Oranje maakt pas sinds een week weer deel uit van de wedstrijdselectie, nadat hij begin december geblesseerd was geraakt.
De andere halve finale gaat donderdag tussen Barcelona en Atlético Madrid. De finale is zondag.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
44 minuten geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
3 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
4 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
4 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
7 uur geleden