Real Madrid in laatste thuiswedstrijd Kroos gelijk tegen Betis
MADRID (ANP) - Toni Kroos heeft op grootse wijze afscheid genomen van het publiek van Real Madrid. De 34-jarige Duitser kreeg in zijn laatste thuiswedstrijd voor de Spaanse club een staande ovatie toen hij in de 87e minuut werd gewisseld. Ploeggenoten omhelsden Kroos voordat hij naar de kant ging.
Een overwinning tegen Real Betis zat er niet in voor Real Madrid, dat al zeker was van de Spaanse titel. Het bleef 0-0. Real Madrid speelt volgende week zaterdag de finale van de Champions League tegen Borussia Dortmund. Die wedstrijd is op Wembley in Londen.
Kroos maakte afgelopen week bekend na het EK in Duitsland zijn loopbaan te beëindigen. De middenvelder speelt sinds 2014 in Madrid en was onderdeel van de succesformatie die van 2016 tot en met 2018 drie Champions Leagues op rij veroverde. Kroos was eigenlijk na het EK van 2021 gestopt als international, maar liet zich door bondscoach Julian Nagelsmann begin dit jaar overhalen tot een terugkeer.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
3 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
7 uur geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
1 dag geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 dag geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
1 dag geleden