Real Madrid hervat seizoen met Hazard en Asensio
MADRID (ANP) - Real Madrid hervat het de Spaanse voetbalcompetitie zondag tegen Eibar met Eden Hazard en Marco Asensio bij de selectie. Trainer Zinedine Zidane kan weer beschikken over de aanvallers die maanden aan de kant stonden vanwege blessureleed. "Het goede nieuws is dat ze lang de tijd hebben gehad om weer fit te worden. Ze zijn beschikbaar tegen Eibar", zei Zidane.
Asensio liep in de voorbereiding op het seizoen een zware knieblessure op en moest maandenlang revalideren. Hazard, vorig jaar voor 100 miljoen euro overgekomen van Chelsea, kwam vanwege twee enkelblessures pas tot tien duels in La Liga. De Belg werd in maart in de Verenigde Staten geopereerd. Hazard maakte onlangs zijn officieuze rentree tijdens een oefenpartijtje. "Ik moet nu weer lastige keuzes maken, dat bezorgt me hoofdpijn. Maar het is mijn werk", aldus Zidane. "Wij zijn Real Madrid, wij hebben de beste spelers."
Real Madrid ontvangt Eibar niet in het grote stadion Santiago Bernabeu, dat momenteel wordt verbouwd, maar in het veel kleinere Alfredo Di Stefano-stadion op het trainingscomplex van de club. "We hebben daar getraind, de afstanden zijn hetzelfde, we zijn er klaar voor om daar te spelen", zei Zidane. Publiek is voorlopig niet welkom bij de Spaanse voetbalwedstrijden. Real Madrid heeft in La Liga twee punten achterstand op koploper Barcelona.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
7 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
18 uur geleden