Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid hervat seizoen met Hazard en Asensio

Real Madrid hervat seizoen met Hazard en Asensio

MADRID (ANP) - Real Madrid hervat het de Spaanse voetbalcompetitie zondag tegen Eibar met Eden Hazard en Marco Asensio bij de selectie. Trainer Zinedine Zidane kan weer beschikken over de aanvallers die maanden aan de kant stonden vanwege blessureleed. "Het goede nieuws is dat ze lang de tijd hebben gehad om weer fit te worden. Ze zijn beschikbaar tegen Eibar", zei Zidane.

Asensio liep in de voorbereiding op het seizoen een zware knieblessure op en moest maandenlang revalideren. Hazard, vorig jaar voor 100 miljoen euro overgekomen van Chelsea, kwam vanwege twee enkelblessures pas tot tien duels in La Liga. De Belg werd in maart in de Verenigde Staten geopereerd. Hazard maakte onlangs zijn officieuze rentree tijdens een oefenpartijtje. "Ik moet nu weer lastige keuzes maken, dat bezorgt me hoofdpijn. Maar het is mijn werk", aldus Zidane. "Wij zijn Real Madrid, wij hebben de beste spelers."

Real Madrid ontvangt Eibar niet in het grote stadion Santiago Bernabeu, dat momenteel wordt verbouwd, maar in het veel kleinere Alfredo Di Stefano-stadion op het trainingscomplex van de club. "We hebben daar getraind, de afstanden zijn hetzelfde, we zijn er klaar voor om daar te spelen", zei Zidane. Publiek is voorlopig niet welkom bij de Spaanse voetbalwedstrijden. Real Madrid heeft in La Liga twee punten achterstand op koploper Barcelona.

Meer uit Voetbal

Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

38 minuten geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

8 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

8 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

11 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

13 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

15 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

16 uur geleden