Real Madrid hervat seizoen met Hazard en Asensio
MADRID (ANP) - Real Madrid hervat het de Spaanse voetbalcompetitie zondag tegen Eibar met Eden Hazard en Marco Asensio bij de selectie. Trainer Zinedine Zidane kan weer beschikken over de aanvallers die maanden aan de kant stonden vanwege blessureleed. "Het goede nieuws is dat ze lang de tijd hebben gehad om weer fit te worden. Ze zijn beschikbaar tegen Eibar", zei Zidane.
Asensio liep in de voorbereiding op het seizoen een zware knieblessure op en moest maandenlang revalideren. Hazard, vorig jaar voor 100 miljoen euro overgekomen van Chelsea, kwam vanwege twee enkelblessures pas tot tien duels in La Liga. De Belg werd in maart in de Verenigde Staten geopereerd. Hazard maakte onlangs zijn officieuze rentree tijdens een oefenpartijtje. "Ik moet nu weer lastige keuzes maken, dat bezorgt me hoofdpijn. Maar het is mijn werk", aldus Zidane. "Wij zijn Real Madrid, wij hebben de beste spelers."
Real Madrid ontvangt Eibar niet in het grote stadion Santiago Bernabeu, dat momenteel wordt verbouwd, maar in het veel kleinere Alfredo Di Stefano-stadion op het trainingscomplex van de club. "We hebben daar getraind, de afstanden zijn hetzelfde, we zijn er klaar voor om daar te spelen", zei Zidane. Publiek is voorlopig niet welkom bij de Spaanse voetbalwedstrijden. Real Madrid heeft in La Liga twee punten achterstand op koploper Barcelona.
Meer uit Voetbal
SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.
9 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.
9 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.
10 uur geledenVANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.
15 uur geledenSITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.
18 uur geleden