Real Madrid heeft Benzema terug, maar is Hazard kwijt
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft Karim Benzema weer terug. De Franse spits behoort tot de selectie voor het duel met Sjachtar Donetsk in de Champions League. Eden Hazard gaat niet mee naar Oekraïne, hij staat voorlopig aan de kant met een spierblessure.
Benzema, met vier doelpunten de clubtopscorer van Real in de Spaanse competitie, ontbrak de afgelopen weken vanwege een blessure. Zonder Benzema en de eveneens geblesseerde aanvoerder Sergio Ramos kwamen de Madrilenen in La Liga niet verder dan 1-1 bij Villarreal en verloren ze zaterdag van Alavés (1-2). Hazard viel toen al na een half uur spelen geblesseerd uit. De 'Rode Duivel', die na veel fysieke problemen eindelijk weer fit was, heeft een spierblessure in zijn rechterbovenbeen. Het is niet duidelijk hoe lang Hazard is uitgeschakeld.
Trainer Zinedine Zidane neemt 21 spelers mee naar Kiev. Met een zege op Sjachtar Donetsk plaatst Real Madrid zich voor de knock-outfase van de Champions League. Benzema tekende dit seizoen in drie wedstrijden in het Europese bekertoernooi voor twee doelpunten.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.
2 uur geledenFES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
12 uur geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
17 uur geleden