Real Madrid heeft Benzema terug, maar is Hazard kwijt
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft Karim Benzema weer terug. De Franse spits behoort tot de selectie voor het duel met Sjachtar Donetsk in de Champions League. Eden Hazard gaat niet mee naar Oekraïne, hij staat voorlopig aan de kant met een spierblessure.
Benzema, met vier doelpunten de clubtopscorer van Real in de Spaanse competitie, ontbrak de afgelopen weken vanwege een blessure. Zonder Benzema en de eveneens geblesseerde aanvoerder Sergio Ramos kwamen de Madrilenen in La Liga niet verder dan 1-1 bij Villarreal en verloren ze zaterdag van Alavés (1-2). Hazard viel toen al na een half uur spelen geblesseerd uit. De 'Rode Duivel', die na veel fysieke problemen eindelijk weer fit was, heeft een spierblessure in zijn rechterbovenbeen. Het is niet duidelijk hoe lang Hazard is uitgeschakeld.
Trainer Zinedine Zidane neemt 21 spelers mee naar Kiev. Met een zege op Sjachtar Donetsk plaatst Real Madrid zich voor de knock-outfase van de Champions League. Benzema tekende dit seizoen in drie wedstrijden in het Europese bekertoernooi voor twee doelpunten.
Meer uit Voetbal
BEIJING (ANP) - De Chinese voetbalbond heeft 73 personen een levenslange schorsing opgelegd wegens matchfixing en corruptie. Onder de bestraften zijn voormalig bondscoach Li Tie en oud-bondsvoorzitter Chen Xuyuan. Ook zijn dertien topclubs bestraft met boetes en puntenaftrek.
6 uur geledenRABAT (ANP) - De voetbalbond van Afrika CAF heeft hoge boetes uitgedeeld aan de voetbalbond van Senegal en bondscoach Pape Bouna Thiaw voor "onsportief gedrag" tijdens de finale van de Afrika Cup.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Ismael Saibari mag drie wedstrijden niet uitkomen voor het Marokkaanse nationale voetbalelftal. De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de PSV'er geschorst voor zijn 'onsportieve gedrag' in de slotfase van de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Saibari pakte de handdoek af van de Senegalese doelman Édouard Mendy en probeerde die te verstoppen. Mendy had die handdoek nodig om zijn keepershandschoenen af te drogen, omdat het hard regende in de finale in Rabat. Marokko verloor de tumultueuze finale na de verlenging.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."
15 uur geledenBILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Bodø/Glimt en Club Brugge hebben zich toch nog geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Beide ploegen stonden voorafgaand aan de laatste speelronde nog buiten de top 24 van de ranglijst. Bodø won bij Atlético Madrid met 2-1. Brugge won thuis met 3-0 van Olympique Marseille.
17 uur geleden