Real Madrid haalt Tchouaméni voor 100 miljoen euro binnen
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de Franse middenvelder Aurélien Tchouaméni voor zes jaar vastgelegd. De winnaar van de Champions League betaalt naar verluidt zo'n 100 miljoen euro voor de 22-jarige speler van AS Monaco. Tchouaméni is na de Duitse verdediger Antonio Rüdiger, die transfervrij overkomt van Chelsea, de tweede zomeraanwinst voor Real Madrid.
De middenvelder debuteerde vorig jaar in de nationale ploeg en heeft inmiddels elf interlands gespeeld. In de afgelopen drie wedstrijden in de Nations League stond Tchouaméni in de basis bij de wereldkampioen. Een dag na het gelijkspel bij Oostenrijk (1-1) maakte Real Madrid bekend dat de transfer rond is. De Fransman, die eerder bij Girondins Bordeaux speelde, wordt dinsdag gepresenteerd in de Spaanse hoofdstad.
Real Madrid probeerde eerder om zijn landgenoot Kylian Mbappé aan te trekken, maar de aanvaller besloot op het laatste moment om bij te tekenen bij Paris Saint-Germain.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - FC Groningen heeft de derby van het noorden bij sc Heerenveen gewonnen. Het elftal van coach Dick Lukkien won met 2-0 in het Abe Lenstra Stadion. Groningen staat op de vijfde plaats met 31 punten. Heerenveen is de nummer 9 van de Eredivisie.
25 minuten geledenSUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
5 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
15 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
16 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
17 uur geleden