Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid geeft Benzema en Courtois rust, Hazard is terug

Real Madrid geeft Benzema en Courtois rust, Hazard is terug

MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid geeft zijn topscorer Karim Benzema en doelman Thibaut Courtois rust. De twee vaste krachten van de Spaanse kampioen ontbreken zondag in de competitiewedstrijd tegen Cádiz, net als de Braziliaanse vleugelspits Vinícius Júnior die eerder deze week een hattrick maakte tegen Levante (6-0). Eden Hazard maakt na een operatie zijn rentree in de selectie.

De Belgische aanvaller liet eind maart een plaatje uit zijn enkel verwijderen, dat daar zat na een eerdere operatie. Hazard speelde dit seizoen als gevolg van de nodige fysieke problemen slechts zeventien wedstrijden in de Spaanse competitie. Scoren deed hij niet.

Benzema, de vaste spits van Real, is met 27 doelpunten topscorer van La Liga. "Karim verdient wat rust, net als Courtois en 'Vini'. Dinsdag keren ze terug om zich voor te bereiden op de volgende wedstrijd", zei Ancelotti. Zijn ploeg verzekerde zich twee weken geleden al van de titel. De Madrilenen sluiten de competitie volgende week zondag (22 mei) af tegen Real Betis. Op 28 mei spelen ze in Parijs de finale van de Champions League tegen Liverpool.

Meer uit Voetbal

Benfica-coach Mourinho zag zijn ploeg het plan goed uitvoeren

AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).

4 uur geleden
Bounida voelt zich na duel met Benfica basisspeler van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."

4 uur geleden
Coach Grim zag dat spelers van Ajax zich aan afspraken hielden

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."

5 uur geleden
Mourinho vindt Sneijder geschikt voor alle functies binnen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.

5 uur geleden
Klaassen zag een beter Ajax dan in de afgelopen weken

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."

6 uur geleden
Ajax verliest van Benfica en blijft puntloos in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.

6 uur geleden
Aanvoerder Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft in CL

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.

7 uur geleden