Real Madrid geeft Benzema en Courtois rust, Hazard is terug
MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid geeft zijn topscorer Karim Benzema en doelman Thibaut Courtois rust. De twee vaste krachten van de Spaanse kampioen ontbreken zondag in de competitiewedstrijd tegen Cádiz, net als de Braziliaanse vleugelspits Vinícius Júnior die eerder deze week een hattrick maakte tegen Levante (6-0). Eden Hazard maakt na een operatie zijn rentree in de selectie.
De Belgische aanvaller liet eind maart een plaatje uit zijn enkel verwijderen, dat daar zat na een eerdere operatie. Hazard speelde dit seizoen als gevolg van de nodige fysieke problemen slechts zeventien wedstrijden in de Spaanse competitie. Scoren deed hij niet.
Benzema, de vaste spits van Real, is met 27 doelpunten topscorer van La Liga. "Karim verdient wat rust, net als Courtois en 'Vini'. Dinsdag keren ze terug om zich voor te bereiden op de volgende wedstrijd", zei Ancelotti. Zijn ploeg verzekerde zich twee weken geleden al van de titel. De Madrilenen sluiten de competitie volgende week zondag (22 mei) af tegen Real Betis. Op 28 mei spelen ze in Parijs de finale van de Champions League tegen Liverpool.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Supporters van Go Ahead Eagles kunnen het restant van de gestaakte wedstrijd tegen FC Utrecht in het supportershome van de club bekijken. Dat melden de Deventenaren maandag.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft trainer Carl Hoefkens ontslagen. Dat besluit volgt drie dagen na de nederlaag van 4-2 bij RKC Waalwijk in de eerste divisie. NAC, dat vorig seizoen uit de Eredivisie degradeerde, heeft na vijf speelronden 7 punten.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
20 uur geleden