Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid geeft Benzema en Courtois rust, Hazard is terug

Real Madrid geeft Benzema en Courtois rust, Hazard is terug

MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid geeft zijn topscorer Karim Benzema en doelman Thibaut Courtois rust. De twee vaste krachten van de Spaanse kampioen ontbreken zondag in de competitiewedstrijd tegen Cádiz, net als de Braziliaanse vleugelspits Vinícius Júnior die eerder deze week een hattrick maakte tegen Levante (6-0). Eden Hazard maakt na een operatie zijn rentree in de selectie.

De Belgische aanvaller liet eind maart een plaatje uit zijn enkel verwijderen, dat daar zat na een eerdere operatie. Hazard speelde dit seizoen als gevolg van de nodige fysieke problemen slechts zeventien wedstrijden in de Spaanse competitie. Scoren deed hij niet.

Benzema, de vaste spits van Real, is met 27 doelpunten topscorer van La Liga. "Karim verdient wat rust, net als Courtois en 'Vini'. Dinsdag keren ze terug om zich voor te bereiden op de volgende wedstrijd", zei Ancelotti. Zijn ploeg verzekerde zich twee weken geleden al van de titel. De Madrilenen sluiten de competitie volgende week zondag (22 mei) af tegen Real Betis. Op 28 mei spelen ze in Parijs de finale van de Champions League tegen Liverpool.

Meer uit Voetbal

Directeur Vitesse vindt actie fans De Graafschap 'onacceptabel'

ARNHEM (ANP) - Willem van der Linden, algemeen directeur van Vitesse, noemt het "onacceptabel" dat het duel met De Graafschap door toedoen van supporters is geannuleerd. "Dit is heel vervelend voor onze supporters. Er waren 17.000 mensen in ons stadion", zei Van der Linden zondag tegen ESPN. "We hoopten er een feestje van te maken. Dit heb ik nog nooit meegemaakt."

18 minuten geleden
Vitesse - De Graafschap afgelast na blokkade spelersbus door fans

DOETINCHEM (ANP) - De wedstrijd tussen Vitesse en De Graafschap in de eerste divisie is definitief afgelast. Dat besloot de KNVB nadat boze supporters van De Graafschap de spelersbus tegenhielden bij het stadion van de club uit Doetinchem.

37 minuten geleden
Boze supporters blokkeren spelersbus De Graafschap

DOETINCHEM (ANP) - Boze supporters van De Graafschap houden de spelersbus tegen bij het stadion van de club uit Doetinchem. De poort zit op slot, bevestigde directeur Marco Bogers aan het ANP. Door de protestactie kan de bus niet vertrekken naar Arnhem voor de wedstrijd tegen Vitesse in de eerste divisie.

1 uur geleden
Minuut stilte en sobere sfeer bij voetbalwedstrijden in Polen

WARSCHAU (ANP/DPA) - De wedstrijden in het Poolse betaald voetbal gaan zondag door, ondanks dat er een nationale rouwperiode is afgekondigd na de dodelijke schietpartij in het centrum van Krakau. "De geplande voetbalwedstrijden gaan door, maar op een wijze die past bij de ernst van de situatie", verklaarde de Poolse bond PZPN.

1 uur geleden
Messi eerste speler die voor tweede jaar op rij topscorer MLS is

MIAMI (ANP) - Lionel Messi is als eerste voetballer ooit voor het tweede jaar op rij topscorer geworden in de Amerikaanse voetbalcompetitie MLS. De Argentijn ontving daarvoor de Amerikaanse versie van de Gouden Schoen. De 39-jarige vedette kwam in 34 wedstrijden tot 26 doelpunten voor Inter Miami. Hij bleef Petar Musa van FC Dallas voor, die 22 keer scoorde.

3 uur geleden
Real Madrid wint bij Valencia en houdt aansluiting met Barcelona

VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft zaterdagavond in de Spaanse competitie met 3-0 gewonnen op bezoek bij Valencia. Daarmee komt Real op 30 punten, evenveel als koploper FC Barcelona, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Atlético Madrid.

13 uur geleden
Koploper PSG wint van Troyes zevende competitiewedstrijd op rij

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond de zevende wedstrijd op rij gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd ES Troyes met 1-0 verslagen door de regerend landskampioen. Illja Zabarny maakte in de 39e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.

13 uur geleden