Real Madrid geeft Benzema en Courtois rust, Hazard is terug
MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid geeft zijn topscorer Karim Benzema en doelman Thibaut Courtois rust. De twee vaste krachten van de Spaanse kampioen ontbreken zondag in de competitiewedstrijd tegen Cádiz, net als de Braziliaanse vleugelspits Vinícius Júnior die eerder deze week een hattrick maakte tegen Levante (6-0). Eden Hazard maakt na een operatie zijn rentree in de selectie.
De Belgische aanvaller liet eind maart een plaatje uit zijn enkel verwijderen, dat daar zat na een eerdere operatie. Hazard speelde dit seizoen als gevolg van de nodige fysieke problemen slechts zeventien wedstrijden in de Spaanse competitie. Scoren deed hij niet.
Benzema, de vaste spits van Real, is met 27 doelpunten topscorer van La Liga. "Karim verdient wat rust, net als Courtois en 'Vini'. Dinsdag keren ze terug om zich voor te bereiden op de volgende wedstrijd", zei Ancelotti. Zijn ploeg verzekerde zich twee weken geleden al van de titel. De Madrilenen sluiten de competitie volgende week zondag (22 mei) af tegen Real Betis. Op 28 mei spelen ze in Parijs de finale van de Champions League tegen Liverpool.
Meer uit Voetbal
GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
2 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
19 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
21 uur geleden