Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid - Frankfurt op 10 augustus om Europese Supercup

Real Madrid - Frankfurt op 10 augustus om Europese Supercup

PARIJS (ANP) - Real Madrid en Eintracht Frankfurt strijden op woensdag 10 augustus in het Olympisch Stadion van Helsinki om de Europese Supercup. Real won zaterdag in Parijs de Champions League, Eintracht Frankfurt zegevierde vorige week in Sevilla in de finale van de Europa League. De winnaars van de twee belangrijkste Europese bekertoernooi nemen het begin volgend seizoen tegen elkaar op, met als inzet de Supercup.

Finland huisvest voor het eerst een Europese finale. Voorheen werd de wedstrijd ieder jaar in Monaco gespeeld, maar sinds 2013 wijst de UEFA steeds een andere locatie aan. Vorig jaar won Champions League-kampioen Chelsea in Belfast de Europese Supercup door Villarreal, de winnaar van de Europa League, via strafschoppen te verslaan.

Real Madrid en Eintracht Frankfurt stonden in 1960 tegenover elkaar in de finale van de Europa Cup 1. De Spanjaarden wonnen dankzij vier doelpunten van Ferenc Puskás en drie van Alfredo Di Stéfano met 7-3 van de Duitse club en werden zo voor de vijfde keer op rij kampioen van Europa. Zaterdag volgde de veertiende eindzege van Real.

Meer uit Voetbal

Giménez schiet gehavend Feyenoord naar zege op Bayern München

ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez heeft een gehavend Feyenoord naar de volgende ronde van de Champions League geschoten. De spits, die weer in de belangstelling staat van AC Milan, maakte de eerste twee doelpunten van zijn ploeg tegen Bayern München. De ingevallen Ayase Ueda maakte in de slotfase de vernedering voor de bezoekers compleet (3-0).

3 uur geleden
Feyenoord ziet ook Stengs geblesseerd afhaken

ROTTERDAM (ANP) - Calvin Stengs is geblesseerd uitgevallen in de openingsfase van de tweede helft in het duel tussen Feyenoord en Bayern München in de Champions League. Hij voelde aan een hamstring en vroeg om een wissel.

3 uur geleden
AS Roma-trainer Ranieri positief over Rensch en Farioli

ALKMAAR (ANP) - AS Roma-trainer Claudio Ranieri is positief over de aanstaande transfer van Ajacied Devyne Rensch. "Hij is een jonge speler, een interessante speler. Een speler waar we naar op zoek waren, die ons verdedigend een handje kan helpen", zei de Italiaan een dag voor het Europa League-duel met AZ.

4 uur geleden
Feyenoord- Bayern München stilgelegd door vuurwerk

ROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Bayern München in de Champions League is vlak na de aftrap stilgelegd. De Franse scheidsrechter François Letexier onderbrak de wedstrijd ruim vijf minuten omdat hij vanaf de middenlijn beide doelen niet meer kon zien. Dat kwam doordat fans van Feyenoord veel vuurwerk hadden afgestoken.

5 uur geleden
Priske kijkt niet op van speculaties over ontslag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske is niet verbaasd over speculaties over een vroegtijdig afscheid bij Feyenoord. "Het hoort bij voetbal", zei de 47-jarige Deen vlak voor het thuisduel met Bayern München in de Champions League. "Als een club als Feyenoord onvoldoende punten haalt, zijn er altijd vragen over de trainer. Dat accepteer ik. Ik hou van deze club en de mensen binnen de club. Ik zie veel goede dingen binnen de ploeg."

5 uur geleden
Sc Heerenveen laat middenvelder Olsson teruggaan naar Zweden

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen neemt afscheid van middenvelder Simon Olsson. De 27-jarige Zweed keert terug naar zijn oude club IF Elfsborg in zijn geboorteland.

6 uur geleden
Feyenoord begint met Beelen en Smal aan thuisduel met Bayern

ROTTERDAM (ANP) - Thomas Beelen begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de Champions League. Trainer Brian Priske doet een beroep op de centrale verdediger omdat hij zijn geblesseerde middenvelders Quinten Timber, Hwang In-beom, Ramiz Zerrouki en Givairo Zechiël mist.

6 uur geleden