Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid - Frankfurt op 10 augustus om Europese Supercup

Real Madrid - Frankfurt op 10 augustus om Europese Supercup

PARIJS (ANP) - Real Madrid en Eintracht Frankfurt strijden op woensdag 10 augustus in het Olympisch Stadion van Helsinki om de Europese Supercup. Real won zaterdag in Parijs de Champions League, Eintracht Frankfurt zegevierde vorige week in Sevilla in de finale van de Europa League. De winnaars van de twee belangrijkste Europese bekertoernooi nemen het begin volgend seizoen tegen elkaar op, met als inzet de Supercup.

Finland huisvest voor het eerst een Europese finale. Voorheen werd de wedstrijd ieder jaar in Monaco gespeeld, maar sinds 2013 wijst de UEFA steeds een andere locatie aan. Vorig jaar won Champions League-kampioen Chelsea in Belfast de Europese Supercup door Villarreal, de winnaar van de Europa League, via strafschoppen te verslaan.

Real Madrid en Eintracht Frankfurt stonden in 1960 tegenover elkaar in de finale van de Europa Cup 1. De Spanjaarden wonnen dankzij vier doelpunten van Ferenc Puskás en drie van Alfredo Di Stéfano met 7-3 van de Duitse club en werden zo voor de vijfde keer op rij kampioen van Europa. Zaterdag volgde de veertiende eindzege van Real.

Meer uit Voetbal

Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

39 minuten geleden
'Picasso van het voetbal' op 72-jarige leeftijd overleden

NOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.

40 minuten geleden
Duels Afrika Cup na aftrap gratis voor vollere stadions

RABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.

8 uur geleden
Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

22 uur geleden
Mahrez schiet Algerije naar zege op Soedan in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.

1 dag geleden
Coach Amorim van Manchester United mist 'onvervangbare' Fernandes

MANCHESTER (ANP) - De spelers van Manchester United moeten de komende wedstrijden "een tandje bijzetten" om de afwezigheid van de geblesseerde aanvoerder Bruno Fernandes op te vangen. Dat zei trainer Ruben Amorim in aanloop naar de thuiswedstrijd van vrijdag tegen Newcastle United. "Het is onmogelijk om Bruno te vervangen. Hij creëert niet alleen de kansen, maar is ook degene die het team organiseert bij elke standaardsituatie", lichtte Amorim het belang van Fernandes toe. "Hij begrijpt elke positie op het veld, let op elk detail."

1 dag geleden
Van Bergen verlengt contract bij FC Groningen tot medio 2028

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.

1 dag geleden