Real Madrid enkele weken zonder keeper Kepa
MADRID (ANP) - Real Madrid kan een paar weken niet beschikken over doelman Kepa Arrizabalaga. De 29-jarige Spanjaard heeft zich woensdag voor de Champions League-wedstrijd tegen Braga geblesseerd aan zijn rechterbovenbeen. Hij zou twee tot drie weken uitgeschakeld zijn, aldus het Franse persbureau AFP.
Tijdens de opwarming voor de met 3-0 gewonnen wedstrijd tegen Braga voelde Kepa pijn. De Spanjaard werd in het doel vervangen door de Oekraïner Andrij Loenin. Donderdag onderging de 29-jarige doelman enkele onderzoeken. Daarbij kwam een scheurtje in het rechterbovenbeen aan het licht. Hij is er zaterdag zeker niet bij als Real Valencia ontvangt in La Liga. Ook kan de Spaanse bondscoach Luis de la Fuente niet op hem rekenen voor de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Cyprus (16 november) en Georgië (19 november).
Real Madrid huurt Kepa dit seizoen van Chelsea als vervanger van Thibaut Courtois, die nog maandenlang uitgeschakeld is met een gescheurde voorste kruisband in de linkerknie.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
6 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
7 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
7 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
8 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
18 uur geleden