Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid enkele weken zonder keeper Kepa

Real Madrid enkele weken zonder keeper Kepa

MADRID (ANP) - Real Madrid kan een paar weken niet beschikken over doelman Kepa Arrizabalaga. De 29-jarige Spanjaard heeft zich woensdag voor de Champions League-wedstrijd tegen Braga geblesseerd aan zijn rechterbovenbeen. Hij zou twee tot drie weken uitgeschakeld zijn, aldus het Franse persbureau AFP.

Tijdens de opwarming voor de met 3-0 gewonnen wedstrijd tegen Braga voelde Kepa pijn. De Spanjaard werd in het doel vervangen door de Oekraïner Andrij Loenin. Donderdag onderging de 29-jarige doelman enkele onderzoeken. Daarbij kwam een scheurtje in het rechterbovenbeen aan het licht. Hij is er zaterdag zeker niet bij als Real Valencia ontvangt in La Liga. Ook kan de Spaanse bondscoach Luis de la Fuente niet op hem rekenen voor de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Cyprus (16 november) en Georgië (19 november).

Real Madrid huurt Kepa dit seizoen van Chelsea als vervanger van Thibaut Courtois, die nog maandenlang uitgeschakeld is met een gescheurde voorste kruisband in de linkerknie.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

8 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

8 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

9 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

12 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

12 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

15 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

15 uur geleden