Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid enkele weken zonder keeper Kepa

Real Madrid enkele weken zonder keeper Kepa

MADRID (ANP) - Real Madrid kan een paar weken niet beschikken over doelman Kepa Arrizabalaga. De 29-jarige Spanjaard heeft zich woensdag voor de Champions League-wedstrijd tegen Braga geblesseerd aan zijn rechterbovenbeen. Hij zou twee tot drie weken uitgeschakeld zijn, aldus het Franse persbureau AFP.

Tijdens de opwarming voor de met 3-0 gewonnen wedstrijd tegen Braga voelde Kepa pijn. De Spanjaard werd in het doel vervangen door de Oekraïner Andrij Loenin. Donderdag onderging de 29-jarige doelman enkele onderzoeken. Daarbij kwam een scheurtje in het rechterbovenbeen aan het licht. Hij is er zaterdag zeker niet bij als Real Valencia ontvangt in La Liga. Ook kan de Spaanse bondscoach Luis de la Fuente niet op hem rekenen voor de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Cyprus (16 november) en Georgië (19 november).

Real Madrid huurt Kepa dit seizoen van Chelsea als vervanger van Thibaut Courtois, die nog maandenlang uitgeschakeld is met een gescheurde voorste kruisband in de linkerknie.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

10 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

10 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

10 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

13 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

14 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

14 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

14 uur geleden