Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid en PSG boeken belangrijke overwinningen

Real Madrid en PSG boeken belangrijke overwinningen

BERGAMO (ANP) - Real Madrid heeft een belangrijke overwinning in de Champions League geboekt. De winnaar van de laatste editie van het toernooi klopte Atalanta, de koploper van Italië, in Bergamo (2-3). Real Madrid boekte pas de derde overwinning in zes duels van dit seizoen in de Champions League en blijft zo in de race om deelname aan de achtste finales.

Kylian Mbappé schoot Real Madrid in de tiende minuut met zijn vijftigste treffer in de Champions League op voorsprong. De aanvaller passeerde Marten de Roon, de aanvoerder van de thuisploeg, Vervolgens schoot hij koelbloedig raak. Mbappé moest zich in de 36e minuut geblesseerd laten vervangen. Atalanta kwam in blessuretijd van de eerste helft door een benutte strafschop van Charles De Ketelaere op gelijke hoogte. De van een blessure herstelde Vinícius Júnior en Jude Bellingham lieten Real Madrid na rust met doelpunten uitlopen naar 1-3. Ademola Lookman bepaalde de eindstand namens Atalanta.

Paris Saint-Germain vierde een broodnodige zege op Red Bull Salzburg, dat onder leiding staat van de Nederlandse trainer Pepijn Lijnders (0-3). Gonçalo Ramos, Nuno Mendes en Désiré Doué hielpen de Franse halve finalist van het vorige seizoen aan de tweede zege van dit seizoen in het hoofdtoernooi.

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje in kwartfinale EK na rust langs Zwitserland

BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.

2 uur geleden
Ten Hag debuteert bij Bayer Leverkusen met ruime nederlaag

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.

3 uur geleden
FC Utrecht verliest oefenduel in aanloop naar Europese wedstrijd

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.

6 uur geleden
Oud-PSV'er Madueke bevestigt vertrek bij Chelsea

LONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.

7 uur geleden
FC Barcelona moet terugkeer in Camp Nou met maand uitstellen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.

7 uur geleden
Heracles Almelo haalt verdediger Van der Kust van Sparta

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

9 uur geleden
Verdediger Hancko vertrekt voor een recordbedrag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.

10 uur geleden