Real Madrid en PSG boeken belangrijke overwinningen
BERGAMO (ANP) - Real Madrid heeft een belangrijke overwinning in de Champions League geboekt. De winnaar van de laatste editie van het toernooi klopte Atalanta, de koploper van Italië, in Bergamo (2-3). Real Madrid boekte pas de derde overwinning in zes duels van dit seizoen in de Champions League en blijft zo in de race om deelname aan de achtste finales.
Kylian Mbappé schoot Real Madrid in de tiende minuut met zijn vijftigste treffer in de Champions League op voorsprong. De aanvaller passeerde Marten de Roon, de aanvoerder van de thuisploeg, Vervolgens schoot hij koelbloedig raak. Mbappé moest zich in de 36e minuut geblesseerd laten vervangen. Atalanta kwam in blessuretijd van de eerste helft door een benutte strafschop van Charles De Ketelaere op gelijke hoogte. De van een blessure herstelde Vinícius Júnior en Jude Bellingham lieten Real Madrid na rust met doelpunten uitlopen naar 1-3. Ademola Lookman bepaalde de eindstand namens Atalanta.
Paris Saint-Germain vierde een broodnodige zege op Red Bull Salzburg, dat onder leiding staat van de Nederlandse trainer Pepijn Lijnders (0-3). Gonçalo Ramos, Nuno Mendes en Désiré Doué hielpen de Franse halve finalist van het vorige seizoen aan de tweede zege van dit seizoen in het hoofdtoernooi.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft donderdag in de thuiswedstrijd tegen Celtic een overwinning nodig voor een goede uitgangspositie voor een langer verblijf in de Europa League. "We lopen niet weg voor die druk", zei Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip. "We zijn gewend aan druk, daar groeien we mee op. Ik geloof in onze club, spelers en staf. We gaan deze moeilijke fase doorkomen. Dat zeg ik op basis van hoe we trainen en hoe we ons iedere dag opstellen."
10 minuten geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Tijjani Reijnders heeft benadrukt dat Manchester City na de verrassende nederlaag (0-2) tegen Bayer Leverkusen in de Champions League niet van slag zal raken. "Natuurlijk is het balen, maar we mogen ons zelfvertrouwen niet verliezen, want we hebben eerder geweldig gepresteerd en we moeten weer terug naar die winning streak. Dat doen we door ons voor te bereiden op de volgende wedstrijd op zaterdag", aldus de Nederlandse middenvelder in Manchester.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces alsnog schuld bekend. Tegen hem zijn 31 aanklachten ingediend, waaronder het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag neemt voorlopig geen supporters mee naar uitwedstrijden. Reden voor die maatregel zijn de ongeregeldheden van vrijdag tijdens een uitduel met SC Cambuur. Fans van ADO gooiden onder meer vuurwerk naar de tribune waar ook kinderen zaten. Supporters van ADO waren eind oktober ook betrokken bij rellen rond een bekerduel bij FC Den Bosch.
4 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC onderzoekt of de Portugese doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend door supporters van de club uit Limburg. "Roda JC heeft na afloop van de thuiswedstrijd tegen FC Dordrecht vernomen dat de keeper van FC Dordrecht mogelijk racistisch is bejegend. Een dergelijke beschuldiging nemen wij als club uiterst serieus. Racisme en discriminatie horen nergens thuis, niet in het voetbal en niet in onze samenleving" , meldt de club in een statement.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor de nederlaag van Manchester City tegen Bayer Leverkusen in de Champions League (0-2). "Ik heb mijn ploeg op te veel posities gewijzigd", zei hij na de wedstrijd.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
17 uur geleden