Real Madrid en PSG boeken belangrijke overwinningen
BERGAMO (ANP) - Real Madrid heeft een belangrijke overwinning in de Champions League geboekt. De winnaar van de laatste editie van het toernooi klopte Atalanta, de koploper van Italië, in Bergamo (2-3). Real Madrid boekte pas de derde overwinning in zes duels van dit seizoen in de Champions League en blijft zo in de race om deelname aan de achtste finales.
Kylian Mbappé schoot Real Madrid in de tiende minuut met zijn vijftigste treffer in de Champions League op voorsprong. De aanvaller passeerde Marten de Roon, de aanvoerder van de thuisploeg, Vervolgens schoot hij koelbloedig raak. Mbappé moest zich in de 36e minuut geblesseerd laten vervangen. Atalanta kwam in blessuretijd van de eerste helft door een benutte strafschop van Charles De Ketelaere op gelijke hoogte. De van een blessure herstelde Vinícius Júnior en Jude Bellingham lieten Real Madrid na rust met doelpunten uitlopen naar 1-3. Ademola Lookman bepaalde de eindstand namens Atalanta.
Paris Saint-Germain vierde een broodnodige zege op Red Bull Salzburg, dat onder leiding staat van de Nederlandse trainer Pepijn Lijnders (0-3). Gonçalo Ramos, Nuno Mendes en Désiré Doué hielpen de Franse halve finalist van het vorige seizoen aan de tweede zege van dit seizoen in het hoofdtoernooi.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.
7 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.
22 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.
23 minuten geledenZEIST (ANP) - Cedric Hatenboer moet een schorsing van twee wedstrijden uitzitten. De middenvelder van Telstar kreeg zondag een rode kaart tijdens de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-3) voor een overtreding op Youri Regeer.
4 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Hamburger SV heeft onlangs het dienstverband van sportief directeur Stefan Kuntz beëindigd vanwege beschuldigingen van ernstig wangedrag. Eerder voerde de Bundesliga-club familieomstandigheden aan voor het plotselinge vertrek van de Duitse oud-international.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.
19 uur geledenPORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.
19 uur geleden