Real Madrid en PSG boeken belangrijke overwinningen
BERGAMO (ANP) - Real Madrid heeft een belangrijke overwinning in de Champions League geboekt. De winnaar van de laatste editie van het toernooi klopte Atalanta, de koploper van Italië, in Bergamo (2-3). Real Madrid boekte pas de derde overwinning in zes duels van dit seizoen in de Champions League en blijft zo in de race om deelname aan de achtste finales.
Kylian Mbappé schoot Real Madrid in de tiende minuut met zijn vijftigste treffer in de Champions League op voorsprong. De aanvaller passeerde Marten de Roon, de aanvoerder van de thuisploeg, Vervolgens schoot hij koelbloedig raak. Mbappé moest zich in de 36e minuut geblesseerd laten vervangen. Atalanta kwam in blessuretijd van de eerste helft door een benutte strafschop van Charles De Ketelaere op gelijke hoogte. De van een blessure herstelde Vinícius Júnior en Jude Bellingham lieten Real Madrid na rust met doelpunten uitlopen naar 1-3. Ademola Lookman bepaalde de eindstand namens Atalanta.
Paris Saint-Germain vierde een broodnodige zege op Red Bull Salzburg, dat onder leiding staat van de Nederlandse trainer Pepijn Lijnders (0-3). Gonçalo Ramos, Nuno Mendes en Désiré Doué hielpen de Franse halve finalist van het vorige seizoen aan de tweede zege van dit seizoen in het hoofdtoernooi.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
10 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
11 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
13 uur geleden