Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid en PSG boeken belangrijke overwinningen

Real Madrid en PSG boeken belangrijke overwinningen

BERGAMO (ANP) - Real Madrid heeft een belangrijke overwinning in de Champions League geboekt. De winnaar van de laatste editie van het toernooi klopte Atalanta, de koploper van Italië, in Bergamo (2-3). Real Madrid boekte pas de derde overwinning in zes duels van dit seizoen in de Champions League en blijft zo in de race om deelname aan de achtste finales.

Kylian Mbappé schoot Real Madrid in de tiende minuut met zijn vijftigste treffer in de Champions League op voorsprong. De aanvaller passeerde Marten de Roon, de aanvoerder van de thuisploeg, Vervolgens schoot hij koelbloedig raak. Mbappé moest zich in de 36e minuut geblesseerd laten vervangen. Atalanta kwam in blessuretijd van de eerste helft door een benutte strafschop van Charles De Ketelaere op gelijke hoogte. De van een blessure herstelde Vinícius Júnior en Jude Bellingham lieten Real Madrid na rust met doelpunten uitlopen naar 1-3. Ademola Lookman bepaalde de eindstand namens Atalanta.

Paris Saint-Germain vierde een broodnodige zege op Red Bull Salzburg, dat onder leiding staat van de Nederlandse trainer Pepijn Lijnders (0-3). Gonçalo Ramos, Nuno Mendes en Désiré Doué hielpen de Franse halve finalist van het vorige seizoen aan de tweede zege van dit seizoen in het hoofdtoernooi.

Meer uit Voetbal

Barcelona-coach Flick past systeem niet aan na tegentreffers

BRUGGE (ANP/Belga) - Barcelona-coach Hansi Flick past zijn speelwijze niet aan, ondanks de drie tegentreffers bij Club Brugge woensdag. De wedstrijd in de Champions League eindigde in 3-3, met veel kansen voor beide ploegen.

5 uur geleden
Klaassen: een kwartier of halfuur goed spelen is niet genoeg

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen zocht niet naar excuses na de nederlaag van Ajax tegen Galatasaray in de Champions League (0-3). "Het is gewoon niet goed genoeg", stelde de aanvoerder. "Het is soms een kwartiertje goed of een halfuur. Maar we slagen er maar niet in een hele wedstrijd te domineren. En we hebben dit seizoen niet alleen maar tegen Real Madrid gevoetbald."

14 uur geleden
Heitinga voelt steun van directie en spelers van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga denkt dat de directie en spelers van Ajax nog steeds achter hem staan. "Ik voel nog steeds vertrouwen", zei hij na de nederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Ik blijf strijdbaar en ik zal nooit zelf vertrekken. Ik ben een jongen van de club. Ik zal altijd blijven strijden voor Ajax."

14 uur geleden
Fanatieke fans van Ajax roepen om ontslag Heitinga

AMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."

15 uur geleden
Barcelona ontsnapt met punt na spektakelstuk bij Club Brugge: 3-3

BRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.

16 uur geleden
Osimhen bezorgt Ajax nieuwe teleurstelling in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft de slechtst presterende club in de Champions League. De ploeg van trainer John Heitinga hield bijna een uur stand tegen Galatasaray, maar vervolgens scoorde Victor Osimhen met een kopbal en benutte de spits twee strafschoppen in de Johan Cruijff ArenA (0-3).

16 uur geleden
Ajax verliest van Galatasaray door drie treffers van Osimhen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook het vierde duel in de Champions League verloren. De club ging onderuit tegen Galatasaray in de Johan Cruijff ArenA (0-3). Victor Osimhen maakte alle drie de doelpunten voor de kampioen van Turkije.

16 uur geleden