Real Madrid eindigt na zege op Inter (2-0) als eerste
MADRID (ANP) - Real Madrid gaat als groepswinnaar naar de loting voor de achtste finales van de Champions League. De koploper uit de Spaanse competitie versloeg dinsdag in de afsluitende groepswedstrijd Internazionale, dat ook al zeker was van een vervolg in de belangrijkste Europese clubcompetitie. Het werd 2-0.
Toni Kroos bracht Real na ruim een kwartier spelen aan de leiding. De Duitse middenvelder schoot met links raak in de rechterbenedenhoek. Denzel Dumfries deed alleen de eerste helft mee bij Inter. De Nederlandse verdediger kreeg in de 24e minuut ruzie met Vinícius Júnior, die zich in het strafschopgebied in een duel met Dumfries makkelijk liet vallen. De scheidsrechter trapte er niet in.
Het duurde tot diep in de tweede helft dat de 2-0 viel. Die treffer was fraai. Marco Asensio schoot de bal vanaf de rand van het zestienmetergebied met zijn linkerbeen, via de binnenkant van de paal, in het doel. Inter stond op dat moment al met een man minder op het veld na rood voor Nicolò Barella.
Reservebank
Stefan de Vrij maakte na een blessure weer deel uit van de selectie van Inter. De oud-Feyenoorder bleef op de reservebank zitten.
Sjachtar Donetsk speelde in de andere groepswedstrijd gelijk tegen FC Sheriff (1-1). Sheriff gaat als nummer 3 naar de tussenronde van de Europa League en Sjachtar is uitgeschakeld.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
40 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
3 uur geleden