Real Madrid eindigt na zege op Inter (2-0) als eerste
MADRID (ANP) - Real Madrid gaat als groepswinnaar naar de loting voor de achtste finales van de Champions League. De koploper uit de Spaanse competitie versloeg dinsdag in de afsluitende groepswedstrijd Internazionale, dat ook al zeker was van een vervolg in de belangrijkste Europese clubcompetitie. Het werd 2-0.
Toni Kroos bracht Real na ruim een kwartier spelen aan de leiding. De Duitse middenvelder schoot met links raak in de rechterbenedenhoek. Denzel Dumfries deed alleen de eerste helft mee bij Inter. De Nederlandse verdediger kreeg in de 24e minuut ruzie met Vinícius Júnior, die zich in het strafschopgebied in een duel met Dumfries makkelijk liet vallen. De scheidsrechter trapte er niet in.
Het duurde tot diep in de tweede helft dat de 2-0 viel. Die treffer was fraai. Marco Asensio schoot de bal vanaf de rand van het zestienmetergebied met zijn linkerbeen, via de binnenkant van de paal, in het doel. Inter stond op dat moment al met een man minder op het veld na rood voor Nicolò Barella.
Reservebank
Stefan de Vrij maakte na een blessure weer deel uit van de selectie van Inter. De oud-Feyenoorder bleef op de reservebank zitten.
Sjachtar Donetsk speelde in de andere groepswedstrijd gelijk tegen FC Sheriff (1-1). Sheriff gaat als nummer 3 naar de tussenronde van de Europa League en Sjachtar is uitgeschakeld.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
15 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
2 uur geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
3 uur geleden