Real Madrid doet weer mee, Inter haakt af
MILAAN (ANP) - Real Madrid doet in groep B van de Champions League weer volop mee. De Spaanse kampioen versloeg Internazionale in Milaan met 2-0. Daardoor hebben de Madrilenen hun kansen op een ticket voor de achtste finales aanzienlijk vergroot. Inter daarentegen moet zich als hekkensluiter in de poule gaan richten op de derde plek, goed voor deelname aan de Europa League na de winterstop.
Inter, met verdediger Stefan de Vrij in de gelederen, moest na ruim een half uur met tien man verder. Arturo Vidal kon zich niet beheersen en kreeg twee gele kaarten nadat hij vergeefs een strafschop had geclaimd. Wegens fel protesteren moest de Chileen het veld verlaten.
Real Madrid leidde na 7 minuten al met 1-0. Eden Hazard benutte een strafschop nadat Nacho was gevloerd door Nicolò Barella. Na een uur verdubbelde Rodrygo de marge met een volley op een voorzet van Lucas Vázquez. Middenvelder Achraf Hakimi raakte namens Inter de bal als laatste aan.
Eerder op de avond won Borussia Mönchengladbach in eigen stadion met 4-0 van Sjachtar Donetsk. De Duitse club leidt in de poule met 8 punten, gevolgd door Real Madrid (7 punten), Sjachtar (4) en Internazionale (2).
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.
5 uur geledenBREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.
7 uur geledenNYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.
23 uur geleden