Real Madrid doet weer mee, Inter haakt af
MILAAN (ANP) - Real Madrid doet in groep B van de Champions League weer volop mee. De Spaanse kampioen versloeg Internazionale in Milaan met 2-0. Daardoor hebben de Madrilenen hun kansen op een ticket voor de achtste finales aanzienlijk vergroot. Inter daarentegen moet zich als hekkensluiter in de poule gaan richten op de derde plek, goed voor deelname aan de Europa League na de winterstop.
Inter, met verdediger Stefan de Vrij in de gelederen, moest na ruim een half uur met tien man verder. Arturo Vidal kon zich niet beheersen en kreeg twee gele kaarten nadat hij vergeefs een strafschop had geclaimd. Wegens fel protesteren moest de Chileen het veld verlaten.
Real Madrid leidde na 7 minuten al met 1-0. Eden Hazard benutte een strafschop nadat Nacho was gevloerd door Nicolò Barella. Na een uur verdubbelde Rodrygo de marge met een volley op een voorzet van Lucas Vázquez. Middenvelder Achraf Hakimi raakte namens Inter de bal als laatste aan.
Eerder op de avond won Borussia Mönchengladbach in eigen stadion met 4-0 van Sjachtar Donetsk. De Duitse club leidt in de poule met 8 punten, gevolgd door Real Madrid (7 punten), Sjachtar (4) en Internazionale (2).
Meer uit Voetbal
XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.
9 uur geledenCAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
20 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
22 uur geleden