Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid-coach Ancelotti hoopt dat blessures motiverend werken

Real Madrid-coach Ancelotti hoopt dat blessures motiverend werken

LEIPZIG (ANP/AFP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid laat zich niet ontmoedigen door de vele blessuregevallen voor het eerste duel met RB Leipzig in de achtste finale van de Champions League. "Dit is iets wat ons kan motiveren", zei de Italiaanse succescoach.

Ancelotti zag zaterdag in de gewonnen topper tegen Girona (4-0) met Jude Bellingham een van zijn sterspelers uitvallen door een enkelblessure. Hoewel het nog onduidelijk is of de Engelsman daadwerkelijk afwezig is in het duel met Leipzig, staat hij volgens Spaanse media drie weken aan de kant.

Ancelotti kan al geen beroep doen op onder anderen keeper Thibaut Courtois, David Alaba, Nacho Fernández en Éder Militão. "Bellingham is een belangrijke speler voor ons, net als Courtois en Militão", zei de trainer tijdens de persconferentie een dag voor de wedstrijd in Leipzig. "Spelen zonder Bellingham wordt natuurlijk moeilijk, maar we hebben Brahim Díaz en andere spelers die hem kunnen vervangen."

Trainer Marco Rose van RB Leipzig hield eerder op maandag nog rekening met het mogelijke spelen van Bellingham. "Ik wil niet geloven dat hij er niet bij is, totdat hij morgen niet in het stadion is", zei de coach.

Bellingham maakte dit seizoen zestien competitietreffers en scoorde vier keer in de Champions League. De wedstrijd tussen de koploper van Spanje en het Leipzig van Oranje-international Xavi Simons begint dinsdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Franse voetbalbond plant juridische actie na racisme tegen Mbappé

PARIJS (ANP/DPA) - De Franse voetbalbond is van plan een juridische procedure te starten tegen de Paraguayaanse senator Celeste Amarilla vanwege haar racistische uitspraken over spits Kylian Mbappé. "Ik garandeer onze aanvoerder, de overige spelers en in bredere zin alle slachtoffers van dergelijke verwerpelijke uitspraken mijn volledige steun", reageerde bondsvoorzitter Philippe Diallo, die de uitspraken ook "crimineel" noemde.

33 minuten geleden
Ronaldo beslist later over toekomst als international

ARLINGTON (ANP/BELGA) - Cristiano Ronaldo beleefde maandag met de nederlaag tegen Spanje (0-1) zijn laatste WK-wedstrijd, maar gaat mogelijk nog wel door als Portugees international. "Ik heb nog tijd om daarover na te denken. Het is nu niet het moment om overhaaste beslissingen te nemen", zei de 41-jarige vedette na het duel in Arlington.

1 uur geleden
Balogun snapt ophef na schrappen schorsing voor duel met België

SEATTLE (ANP/DPA) - De Amerikaanse spits Folarin Balogun snapt de commotie over het opheffen van zijn schorsing voor het verloren WK-duel met België (1-4) in de Nederlandse nacht van maandag op dinsdag. "Natuurlijk wordt het omstreden als zo'n besluit wordt teruggedraaid. Wij accepteerden de beslissing toen ik rood kreeg, maar we accepteerden ook de beslissing toen ons werd verteld dat ik mocht spelen", aldus de 25-jarige aanvaller.

1 uur geleden
Trotse Belgische captain Tielemans: voeten laten spreken tegen VS

SEATTLE (ANP) - Youri Tielemans (29) stapte in de nacht van maandag op dinsdag als de trotse captain van het veld na de 4-1-overwinning op de VS. "Ik ben trots op het team. Iedereen heeft alles gegeven", zei Tielemans in de catacomben van het Seattle Stadium. "Ik ben heel blij met de kwalificatie voor de kwartfinales. En ik ben heel blij met de manier waarop we hebben gespeeld."

2 uur geleden
Garcia stelt dat België het speelplan tegen VS goed uitvoerde

SEATTLE (ANP) - Bondscoach Rudy Garcia vindt dat de Belgische ploeg zich in de achtste finales van het WK voetbal van zijn beste kant heeft laten zien. "We hebben ons speelplan uitgevoerd. Het is een mooie kwalificatie geworden", stelde Garcia na afloop van de 4-1-overwinning tegen de VS in Seattle.

5 uur geleden
Bondscoach Pochettino stelt dat VS slechte dag had tegen België

SEATTLE (ANP) - Bondscoach Mauricio Pochettino vond dat de VS "nooit in de wedstrijd is geweest" tegen België. "Het was een hele slechte dag. Dat kan een keer gebeuren. We hadden dat vandaag. Op een WK is het dan voorbij", zei Pochettino na afloop van de uitschakeling op het WK na een 4-1-nederlaag van de VS tegen België.

5 uur geleden
Afgang VS tegen België volgens media 'gerechtigheid'

DEN HAAG (ANP) - In kranten en media klinkt na de achtste finale tussen de VS en België vooral het woord "gerechtigheid". "Wat moet ene Donald Trump vannacht gedacht hebben?" en "de gerechtigheid zélf geclaimd", schrijft het Belgische Sporza in een wedstrijdverslag met de kop "Bye bye, USA!".

5 uur geleden