Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid-coach Ancelotti hoopt dat blessures motiverend werken

Real Madrid-coach Ancelotti hoopt dat blessures motiverend werken

LEIPZIG (ANP/AFP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid laat zich niet ontmoedigen door de vele blessuregevallen voor het eerste duel met RB Leipzig in de achtste finale van de Champions League. "Dit is iets wat ons kan motiveren", zei de Italiaanse succescoach.

Ancelotti zag zaterdag in de gewonnen topper tegen Girona (4-0) met Jude Bellingham een van zijn sterspelers uitvallen door een enkelblessure. Hoewel het nog onduidelijk is of de Engelsman daadwerkelijk afwezig is in het duel met Leipzig, staat hij volgens Spaanse media drie weken aan de kant.

Ancelotti kan al geen beroep doen op onder anderen keeper Thibaut Courtois, David Alaba, Nacho Fernández en Éder Militão. "Bellingham is een belangrijke speler voor ons, net als Courtois en Militão", zei de trainer tijdens de persconferentie een dag voor de wedstrijd in Leipzig. "Spelen zonder Bellingham wordt natuurlijk moeilijk, maar we hebben Brahim Díaz en andere spelers die hem kunnen vervangen."

Trainer Marco Rose van RB Leipzig hield eerder op maandag nog rekening met het mogelijke spelen van Bellingham. "Ik wil niet geloven dat hij er niet bij is, totdat hij morgen niet in het stadion is", zei de coach.

Bellingham maakte dit seizoen zestien competitietreffers en scoorde vier keer in de Champions League. De wedstrijd tussen de koploper van Spanje en het Leipzig van Oranje-international Xavi Simons begint dinsdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Zwitserland verslaat Bosnië en zet grote stap naar laatste 32 WK

INGLEWOOD (ANP) - Zwitserland heeft Bosnië en Herzegovina donderdag met 4-1 verslagen en heeft daarmee een grote stap gezet richting het bereiken van de laatste 32 op het WK voetbal. In het Los Angeles Stadium maakten invallers Johan Manzambi (twee keer) en Rubén Vargas en aanvoerder Granit Xhaka de doelpunten voor Zwitserland. Ermin Mahmić scoorde voor Bosnië.

40 minuten geleden
Doelman Neuer stopt na WK écht bij Duits elftal

WINSTON-SALEM (ANP/RTR) - Manuel Neuer stopt na het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bij het Duitse nationale elftal. Dat zei de 40-jarige doelman van Bayern München donderdag op een persconferentie.

1 uur geleden
Quinten Timber mist duel Oranje met Zweden door hersenschudding

KANSAS CITY (ANP) - Quinten Timber mist zaterdag de tweede wedstrijd van het Nederlands elftal op het WK tegen Zweden. De middenvelder van Olympique Marseille heeft donderdag een lichte hersenschudding opgelopen bij een botsing met een ploeggenoot op de training.

3 uur geleden
Tsjechië en Zuid-Afrika spelen gelijk op WK en pakken eerste punt

ATLANTA (ANP) - Tsjechië en Zuid-Afrika hebben op het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. In Atlanta kwamen de Tsjechen vroeg op voorsprong via Michal Sadílek, oud-speler van PSV en FC Twente. Teboho Mokoena bracht Zuid-Afrika in de slotfase via een strafschop langszij.

3 uur geleden
Vader Messi herstellende, familie hekelt geruchten

ROSARIO (ANP) - De gezondheidssituatie van de vader van Lionel Messi toont vooruitgang. Dat meldde de familie van de sterspeler van het Argentijnse nationale voetbalelftal donderdag in een verklaring aan Argentijnse media. Na het eerste WK-duel met Algerije (3-0), waarin Messi drie keer scoorde, gaf hij in een emotioneel interview aan lastige dagen te hebben gehad. Het is niet bekend wat de vader van Messi voor gezondheidsprobleem heeft.

4 uur geleden
Oranje compleet op voorlaatste training voor duel met Zweden

KANSAS CITY (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft zaterdag in de tweede groepswedstrijd op het wereldkampioenschap voetbal tegen Zweden vooralsnog de beschikking over zijn gehele selectie. Om 17.30 uur (Nederlandse tijd) verschenen alle 26 spelers op het veld van het complex van de voetbalsters van KC Current in Kansas City.

6 uur geleden
Ziggo stopt na volgend seizoen als hoofdsponsor van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ziggo stopt op 1 juli volgend jaar als hoofdsponsor van Ajax. Het bedrijf heeft besloten het aflopende contract niet te verlengen.

7 uur geleden