Real Madrid-coach Ancelotti hoopt dat blessures motiverend werken
LEIPZIG (ANP/AFP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid laat zich niet ontmoedigen door de vele blessuregevallen voor het eerste duel met RB Leipzig in de achtste finale van de Champions League. "Dit is iets wat ons kan motiveren", zei de Italiaanse succescoach.
Ancelotti zag zaterdag in de gewonnen topper tegen Girona (4-0) met Jude Bellingham een van zijn sterspelers uitvallen door een enkelblessure. Hoewel het nog onduidelijk is of de Engelsman daadwerkelijk afwezig is in het duel met Leipzig, staat hij volgens Spaanse media drie weken aan de kant.
Ancelotti kan al geen beroep doen op onder anderen keeper Thibaut Courtois, David Alaba, Nacho Fernández en Éder Militão. "Bellingham is een belangrijke speler voor ons, net als Courtois en Militão", zei de trainer tijdens de persconferentie een dag voor de wedstrijd in Leipzig. "Spelen zonder Bellingham wordt natuurlijk moeilijk, maar we hebben Brahim Díaz en andere spelers die hem kunnen vervangen."
Trainer Marco Rose van RB Leipzig hield eerder op maandag nog rekening met het mogelijke spelen van Bellingham. "Ik wil niet geloven dat hij er niet bij is, totdat hij morgen niet in het stadion is", zei de coach.
Bellingham maakte dit seizoen zestien competitietreffers en scoorde vier keer in de Champions League. De wedstrijd tussen de koploper van Spanje en het Leipzig van Oranje-international Xavi Simons begint dinsdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
40 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
3 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.
6 uur geleden