Real Madrid-coach Ancelotti hoopt dat blessures motiverend werken
LEIPZIG (ANP/AFP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid laat zich niet ontmoedigen door de vele blessuregevallen voor het eerste duel met RB Leipzig in de achtste finale van de Champions League. "Dit is iets wat ons kan motiveren", zei de Italiaanse succescoach.
Ancelotti zag zaterdag in de gewonnen topper tegen Girona (4-0) met Jude Bellingham een van zijn sterspelers uitvallen door een enkelblessure. Hoewel het nog onduidelijk is of de Engelsman daadwerkelijk afwezig is in het duel met Leipzig, staat hij volgens Spaanse media drie weken aan de kant.
Ancelotti kan al geen beroep doen op onder anderen keeper Thibaut Courtois, David Alaba, Nacho Fernández en Éder Militão. "Bellingham is een belangrijke speler voor ons, net als Courtois en Militão", zei de trainer tijdens de persconferentie een dag voor de wedstrijd in Leipzig. "Spelen zonder Bellingham wordt natuurlijk moeilijk, maar we hebben Brahim Díaz en andere spelers die hem kunnen vervangen."
Trainer Marco Rose van RB Leipzig hield eerder op maandag nog rekening met het mogelijke spelen van Bellingham. "Ik wil niet geloven dat hij er niet bij is, totdat hij morgen niet in het stadion is", zei de coach.
Bellingham maakte dit seizoen zestien competitietreffers en scoorde vier keer in de Champions League. De wedstrijd tussen de koploper van Spanje en het Leipzig van Oranje-international Xavi Simons begint dinsdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/BELGA) - Sergio Busquets keert terug naar FC Barcelona. De voormalige middenvelder van de Catalanen wordt assistent-trainer bij Barcelona B, maakte de Spaanse kampioen maandag bekend.
1 uur geledenCAGLIARI (ANP/DPA) - Cagliari-aanvaller Yael Trepy ligt op de intensive care van een ziekenhuis in de Italiaanse stad Sassari. Dat meldt de Serie A-club maandag op haar site. Volgens verschillende Italiaanse media, waaronder La Gazzetta dello Sport, was de 20-jarige Franse voetballer afgelopen weekend betrokken bij een ongeluk in een zwembad.
3 uur geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft Paris Saint-Germain verslagen in de strijd om de Trophée des Champions, de Franse supercup. De Franse bekerwinnaar won in het eigen stadion met 1-0 van de landskampioen.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Robin Veldman was een tevreden trainer na het gelijkspel tegen Ajax (2-2). "We hebben na rust de ArenA stil gekregen", zei hij vlak na de wedstrijd. "Dan weet je dat je goed bezig bent."
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Míchel Sánchez zag dat Ajax energie miste in de tweede helft van het thuisduel met sc Heerenveen (2-2). "Ik weet niet hoe dat komt", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Misschien omdat we de laatste weken veel duels hebben gespeeld. Na rust verloren we de controle over de wedstrijd. We konden geen druk meer zetten en daardoor niet meer goed aanvallen."
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een stroef optreden tegen sc Heerenveen afgesloten met puntenverlies (2-2). De club verspeelde een voorsprong van 2-0 in de Johan Cruijff ArenA, het stadion dat deze week de dertigste verjaardag viert.
22 uur geledenCARDIFF (ANP) - Arsenal heeft Manchester City zondag verslagen in de strijd om de Community Shield, de Engelse supercup. De landskampioen was in het Principality Stadium in Cardiff met 3-0 te sterk voor de winnaar van de FA Cup.
22 uur geleden