Real Madrid boos over arbitrale beslissingen
MADRID (ANP) - Trainer Zinedine Zidane was na het topduel met Sevilla (2-2) in de Spaanse voetbalcompetitie vol onbegrip over de strafschop die zijn elftal tegen kreeg. "Ik praat niet graag over arbitrale beslissingen, maar dit sloeg nergens op", zei de Fransman. "Voordat één van onze spelers de bal al dan niet met de hand raakte, was er sprake van duidelijk hands van een van de spelers van Sevilla."
Real had volgens Zidane daarom een vrije trap mee moeten krijgen. "Ik heb vertrouwen in iedereen in de voetbalwereld, maar hier houd ik een bijzonder vreemd gevoel aan over. Dit kan niet. Er was geen enkele reden om in deze situatie in ons nadeel te fluiten."
De situatie deed zich voor in de 66e minuut, bij 1-1. De thuisploeg leek een strafschop te krijgen na een overtreding op de doorgebroken Karim Benzema, maar de VAR besloot na het bekijken van de beelden dat de bal aan de overkant op de stip moest, na een eerdere handsbal van Eder Militao. Ivan Rakitic scoorde vervolgens van 11 meter. In extra tijd maakte Real nog gelijk.
Stadgenoot Atlético Madrid blijft door het gelijkspel van Real met 77 punten alleen aan kop in La Liga, gevolgd door Real Madrid (75), Barcelona (75) en Sevilla (71). Er zijn nog drie speelronden te gaan.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
12 uur geleden