Real Madrid boos over arbitrale beslissingen
MADRID (ANP) - Trainer Zinedine Zidane was na het topduel met Sevilla (2-2) in de Spaanse voetbalcompetitie vol onbegrip over de strafschop die zijn elftal tegen kreeg. "Ik praat niet graag over arbitrale beslissingen, maar dit sloeg nergens op", zei de Fransman. "Voordat één van onze spelers de bal al dan niet met de hand raakte, was er sprake van duidelijk hands van een van de spelers van Sevilla."
Real had volgens Zidane daarom een vrije trap mee moeten krijgen. "Ik heb vertrouwen in iedereen in de voetbalwereld, maar hier houd ik een bijzonder vreemd gevoel aan over. Dit kan niet. Er was geen enkele reden om in deze situatie in ons nadeel te fluiten."
De situatie deed zich voor in de 66e minuut, bij 1-1. De thuisploeg leek een strafschop te krijgen na een overtreding op de doorgebroken Karim Benzema, maar de VAR besloot na het bekijken van de beelden dat de bal aan de overkant op de stip moest, na een eerdere handsbal van Eder Militao. Ivan Rakitic scoorde vervolgens van 11 meter. In extra tijd maakte Real nog gelijk.
Stadgenoot Atlético Madrid blijft door het gelijkspel van Real met 77 punten alleen aan kop in La Liga, gevolgd door Real Madrid (75), Barcelona (75) en Sevilla (71). Er zijn nog drie speelronden te gaan.
Meer uit Voetbal
VANCOUVER (ANP) - Turkije is na 24 jaar met een nederlaag teruggekeerd op een WK voetbal. De ploeg van bondscoach Vincenzo Montella verloor van Australië (2-0) in Vancouver.
1 uur geledenBOSTON (ANP) - Schotland heeft op het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de leiding genomen in groep C. Het elftal van bondscoach Steve Clarke won in Boston met 1-0 van Haïti, dat na 1974 voor de tweede keer aan het toernooi meedoet.
3 uur geledenHOUSTON (ANP) - Leandro Bacuna (34) denkt dat Curaçao iedere tegenstander pijn kan doen. "We hebben heel veel vertrouwen", zei de aanvoerder van het nationale elftal, die het afgelopen seizoen afmaakte bij het Turkse Igdir FK. Bacuna speelt zondag met Curaçao de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Duitsland in Houston.
5 uur geledenHOUSTON (ANP) - Curaçao wil in de eerste groepswedstrijd op het WK proberen de ruimtes op het veld te benutten die de Duitsers zullen laten ontstaan. "De Duitsers zullen de dominante partij zijn, maar we moeten toch wat proberen. We willen het iedereen zo moeilijk mogelijk maken. We zijn een klein land, maar alles is mogelijk", zei bondscoach Dick Advocaat (78) tijdens een persconferentie in Houston in aanloop naar de ontmoeting van zondag.
6 uur geledenARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman verwacht dat het Nederlands elftal in het eerste WK-duel met Japan een stuk beter voor de dag komt dan in de laatste vriendschappelijke duels met Algerije (0-1) en Oezbekistan (2-1). "Ik ben niet in de stress geschoten door die twee oefenwedstrijden, maar we hebben wel heel goed besproken wat beter moet", zei de bondscoach op de persconferentie in het Dallas Stadium. "Als je de kansen niet benut, wordt het lastig. Dan verloopt een duel anders dan als je wel scoort."
6 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Marokko en Brazilië zijn het WK voetbal in het Amerikaanse East Rutherford in groep C met een 1-1-gelijkspel begonnen. De kampioen van Afrika kwam via PSV'er Ismael Saibari op voorsprong tegen de vijfvoudig wereldkampioen, maar zag Brazilië door een treffer van Vinícius Júnior nog voor rust op gelijke hoogte komen.
6 uur geledenARLINGTON (ANP) - Bart Verbruggen verdedigt zondag het doel van het Nederlands elftal in het eerste WK-duel met Japan. "Hij is fit en gaat starten", zei bondscoach Ronald Koeman op zijn laatste persconferentie voor de wedstrijd in het Dallas Stadium.
7 uur geleden