
Real Madrid boos over arbitrale beslissingen
MADRID (ANP) - Trainer Zinedine Zidane was na het topduel met Sevilla (2-2) in de Spaanse voetbalcompetitie vol onbegrip over de strafschop die zijn elftal tegen kreeg. "Ik praat niet graag over arbitrale beslissingen, maar dit sloeg nergens op", zei de Fransman. "Voordat één van onze spelers de bal al dan niet met de hand raakte, was er sprake van duidelijk hands van een van de spelers van Sevilla."
Real had volgens Zidane daarom een vrije trap mee moeten krijgen. "Ik heb vertrouwen in iedereen in de voetbalwereld, maar hier houd ik een bijzonder vreemd gevoel aan over. Dit kan niet. Er was geen enkele reden om in deze situatie in ons nadeel te fluiten."
De situatie deed zich voor in de 66e minuut, bij 1-1. De thuisploeg leek een strafschop te krijgen na een overtreding op de doorgebroken Karim Benzema, maar de VAR besloot na het bekijken van de beelden dat de bal aan de overkant op de stip moest, na een eerdere handsbal van Eder Militao. Ivan Rakitic scoorde vervolgens van 11 meter. In extra tijd maakte Real nog gelijk.
Stadgenoot Atlético Madrid blijft door het gelijkspel van Real met 77 punten alleen aan kop in La Liga, gevolgd door Real Madrid (75), Barcelona (75) en Sevilla (71). Er zijn nog drie speelronden te gaan.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Matthijs de Ligt van Bayern München komt dit kalenderjaar waarschijnlijk niet meer in actie. De 24-jarige verdediger liep begin november een knieblessure op en keerde maandag terug op het trainingsveld voor een individuele sessie.
52 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - SC Heerenveen heeft de Noorse verdediger Oliver Braude langer aan zich gebonden. De 19-jarige verdediger ligt nu tot medio 2027 vast. Het oude contract van Braude liep tot de zomer van 2024.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag kan bij Manchester United weer een beroep doen op aanvaller Antony en Rasmus Højlund. United neemt het woensdagavond in de Champions League, op Turkse bodem, op tegen Galatasaray.
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - Trainer Diego Alonso staat onder grote druk bij Sevilla. De Uruguayaan kreeg een dag voor de ontmoeting met PSV in de groepsfase van de Champions League, in een afgeladen perszaal op het trainingscomplex, bijna alleen maar vragen over zijn toekomst.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft weer de beschikking over captain Sergi Roberto. De 31-jarige verdediger is fit genoeg om woensdagavond mee te doen in de Champions League-wedstrijd tegen Porto. Barça meldt dat Gavi een succesvolle knieoperatie heeft ondergaan.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is met Noa Lang, Armando Obispo en Mauro Júnior vertrokken naar Spanje voor de belangrijke Champions League-wedstrijd van woensdag tegen Sevilla. Het drietal keerde afgelopen weekeinde in het uitduel met FC Twente (0-3) na blessures terug in de selectie van trainer Peter Bosz.
7 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Mark van Bommel is in België genomineerd voor de titel van Coach van het Jaar. De trainer van Royal Antwerp FC heeft concurrentie van de in het baanwielrennen actieve Kenny De Ketele en van basketbalcoach Rachid Meziane.
9 uur geleden