Real Madrid blijft tegen Getafe steken op 0-0
GETAFE (ANP) - Real Madrid heeft bij Getafe 2 punten laten liggen. De ploeg van trainer Zinédine Zidane moest bij de nummer 15 genoegen nemen met 0-0. Daardoor liep de achterstand van de nummer 2 op de leidende stadgenoot Atlético Madrid op tot 3 punten. De koploper versloeg hekkensluiter Eibar met 5-0.
Real Madrid miste tegen Getafe acht spelers uit de A-selectie door blessures, schorsingen en positieve coronatesten. Vooral de verdediging was nogal verzwakt. Zidane besloot bovendien de balvaste middenvelder Toni Kroos en de trefzekere aanvaller Karim Benzema wat rust te gunnen na de geslaagde return woensdag in de Champions League in en tegen Liverpool (0-0). Beiden begonnen op de bank.
Benzema kwam na ruim een uur nog wel het veld in. De Franse spits kon echter evenmin de ban breken.
Met Atlético en Real Madrid maakt ook Barcelona nog kans op de landstitel. De ploeg van trainer Ronald Koeman won zaterdag de Spaanse beker met een klinkende zege tegen Athletic Club (4-0). De achterstand van Barça op Atlético bedraagt nu 5 punten, maar de bekerhouder moet nog een wedstrijd inhalen.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Een boeiende wedstrijd tussen FC Twente en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd (2-2). Uitgerekend Wout Weghorst redde in blessuretijd een punt voor de thuisploeg. Hij benutte een strafschop tegen zijn oude club.
12 minuten geledenARNHEM (ANP) - Burgemeester Ahmed Marcouch van Arnhem vindt dat "geweld en vuurwerk" uitgebannen moeten worden uit stadions in het Nederlands betaald voetbal. "Het is onacceptabel dat kinderen soms bang zijn als ze naar een voetbalwedstrijd gaan", zei Marcouch zondag tegen het ANP nadat het duel tussen Vitesse en De Graafschap in de eerste divisie niet doorging. Supporters van De Graafschap, die niet welkom waren in Arnhem, hielden de eigen spelersbus in Doetinchem tegen.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Lazio Roma blijft ondanks een gelijkspel (1-1) zondag bij Napoli de Serie A aanvoeren. De Romeinen hebben 29 punten uit elf wedstrijden. Napoli staat op 15 punten.
2 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is "negatief verrast" door de afgelasting van de wedstrijd tegen Vitesse in Arnhem. De KNVB besloot het duel in de eerste divisie niet te laten doorgaan nadat supporters van de club uit Doetinchem de spelersbus blokkeerden. Het was een protestactie tegen het besluit vanuit Arnhem om geen supporters van De Graafschap toe te laten bij de wedstrijd in het GelreDome.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Feyenoord is dit seizoen in de Eredivisie niet langer ongeslagen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst ging in Friesland, na een voorsprong van 2-0, onderuit bij sc Heerenveen: 5-3. Invaller Ringo Meerveld scoorde drie keer voor de thuisploeg.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Een afgelasting van een wedstrijd in het betaald voetbal door het blokkeren van een spelersbus is niet eerder voorgekomen. Dat laat de KNVB weten aan het ANP naar aanleiding van het definitief niet doorgaan van het duel in de eerste divisie tussen Vitesse en De Graafschap.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Willem van der Linden, algemeen directeur van Vitesse, noemt het "onacceptabel" dat het duel met De Graafschap door toedoen van supporters is geannuleerd. "Dit is heel vervelend voor onze supporters. Er waren 17.000 mensen in ons stadion", zei Van der Linden zondag tegen ESPN. "We hoopten er een feestje van te maken. Dit heb ik nog nooit meegemaakt."
4 uur geleden