Real Madrid begint Champions League met late zege op Union Berlin
MADRID (ANP) - Real Madrid is de groepsfase van de Champions League begonnen met een nipte overwinning op debutant Union Berlin. De koploper van Spanje won met 1-0 van de Duitse middenmoter na een treffer van Jude Bellingham in de blessuretijd.
Real Madrid nam in de eerste helft meteen het initiatief, maar verder dan drie kopkansen van nieuwkomer Joselu kwam het elftal van trainer Carlo Ancelotti niet. De thuisploeg had na rust pech dat Rodrygo de paal raakte, waarna even later Union-keeper Frederik Rønnow een kopbal van Joselu op de paal duwde. De doelman redde daarna op een schot van Luka Modric.
Het doelpunt van Real viel uiteindelijk in de laatste minuut van de blessuretijd. De bal viel met een gelukje voor de voeten van Bellingham, die van dichtbij binnenschoot. Voor de Engelse international was het de zesde treffer van het seizoen, na vijf doelpunten in de eerste vijf wedstrijden van de competitie.
Basisplaatsen Doekhi en Becker
Bij Union begonnen de Nederlander Danilho Doekhi en Surinaams international Sheraldo Becker in de basis. Becker werd 10 minuten voor tijd gewisseld.
De wedstrijd tussen Galatasaray en FC Kopenhagen eindigde in 2-2. De ploeg uit Denemarken nam in Istanbul een 2-0-voorsprong via Mohamed Elyounoussi en Diogo Gonçalves. Sacha Boey zorgde in de 86e minuut voor de aansluiting, waarna Tetê twee minuten later voor de gelijkmaker tekende.
Ziyech
Kopenhagen-verdediger Elias Jelert kreeg in de 73e minuut zijn tweede gele kaart. Oud-Ajacied Hakim Ziyech werd halverwege de tweede helft gewisseld bij Galatasaray, de Nederlander Kevin Diks speelde de hele wedstrijd bij Kopenhagen.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.
3 uur geledenCREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.
3 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie opnieuw punten verspeeld. Na de nederlaag in de vorige speelronde tegen Go Ahead Eagles (2-1), ging het elftal van trainer Robin van Persie nu voor eigen publiek onderuit tegen NEC: 2-4.
3 uur geleden