Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid begint Champions League met late zege op Union Berlin

Real Madrid begint Champions League met late zege op Union Berlin

MADRID (ANP) - Real Madrid is de groepsfase van de Champions League begonnen met een nipte overwinning op debutant Union Berlin. De koploper van Spanje won met 1-0 van de Duitse middenmoter na een treffer van Jude Bellingham in de blessuretijd.

Real Madrid nam in de eerste helft meteen het initiatief, maar verder dan drie kopkansen van nieuwkomer Joselu kwam het elftal van trainer Carlo Ancelotti niet. De thuisploeg had na rust pech dat Rodrygo de paal raakte, waarna even later Union-keeper Frederik Rønnow een kopbal van Joselu op de paal duwde. De doelman redde daarna op een schot van Luka Modric.

Het doelpunt van Real viel uiteindelijk in de laatste minuut van de blessuretijd. De bal viel met een gelukje voor de voeten van Bellingham, die van dichtbij binnenschoot. Voor de Engelse international was het de zesde treffer van het seizoen, na vijf doelpunten in de eerste vijf wedstrijden van de competitie.

Basisplaatsen Doekhi en Becker

Bij Union begonnen de Nederlander Danilho Doekhi en Surinaams international Sheraldo Becker in de basis. Becker werd 10 minuten voor tijd gewisseld.

De wedstrijd tussen Galatasaray en FC Kopenhagen eindigde in 2-2. De ploeg uit Denemarken nam in Istanbul een 2-0-voorsprong via Mohamed Elyounoussi en Diogo Gonçalves. Sacha Boey zorgde in de 86e minuut voor de aansluiting, waarna Tetê twee minuten later voor de gelijkmaker tekende.

Ziyech

Kopenhagen-verdediger Elias Jelert kreeg in de 73e minuut zijn tweede gele kaart. Oud-Ajacied Hakim Ziyech werd halverwege de tweede helft gewisseld bij Galatasaray, de Nederlander Kevin Diks speelde de hele wedstrijd bij Kopenhagen.

Meer uit Voetbal

NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

38 minuten geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

1 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

1 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

2 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

2 uur geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

2 uur geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

3 uur geleden