Real Madrid begint bij Celtic goed aan jacht op titelprolongatie
GLASGOW (ANP) - Real Madrid is de jacht op titelprolongatie in de Champions League begonnen met een duidelijke zege op Celtic. In Schotland won de Spaanse grootmacht met 3-0.
Halverwege het duel was het nog 0-0, maar in de 56e minuut opende Vinícius Júnior de score. 20 minuten later stond het al 3-0 voor De Koninklijke, waar ook Luka Modric met een schot en Eden Hazard met een intikker tot scoren kwamen.
De Belg Hazard mocht al na een half uur invallen, omdat de geblesseerde Karim Benzema niet verder kon. Benzema had vorig seizoen een belangrijk aandeel in de titel van Real Madrid, dat eerder dit jaar Liverpool in de finale met 1-0 de baas was.
In dezelfde groep liet RB Leipzig zich verrassen door het Oekraïense Sjachtar Donetsk. Het werd in Leipzig liefst 4-1 voor Sjachtar. Oud-Ajacied Lassina Traoré nam het laatste doelpunt van de bezoekers voor zijn rekening.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIÁN (ANP/DPA) - Real Sociedad heeft Pellegrino Matarazzo aangetrokken als nieuwe trainer. De 48-jarige Amerikaan is de opvolger van Sergio Francisco, die een week eerder werd ontslagen.
48 minuten geledenKUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zijn excuses aangeboden na zijn overtreding op Virgil van Dijk in de competitiewedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Liverpool. De aanvaller van de Spurs werd van het veld gestuurd in de door Liverpool gewonnen wedstrijd (1-2) na een zware tackle op Van Dijk.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.
13 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.
14 uur geleden