Real Madrid begint bij Celtic goed aan jacht op titelprolongatie
GLASGOW (ANP) - Real Madrid is de jacht op titelprolongatie in de Champions League begonnen met een duidelijke zege op Celtic. In Schotland won de Spaanse grootmacht met 3-0.
Halverwege het duel was het nog 0-0, maar in de 56e minuut opende Vinícius Júnior de score. 20 minuten later stond het al 3-0 voor De Koninklijke, waar ook Luka Modric met een schot en Eden Hazard met een intikker tot scoren kwamen.
De Belg Hazard mocht al na een half uur invallen, omdat de geblesseerde Karim Benzema niet verder kon. Benzema had vorig seizoen een belangrijk aandeel in de titel van Real Madrid, dat eerder dit jaar Liverpool in de finale met 1-0 de baas was.
In dezelfde groep liet RB Leipzig zich verrassen door het Oekraïense Sjachtar Donetsk. Het werd in Leipzig liefst 4-1 voor Sjachtar. Oud-Ajacied Lassina Traoré nam het laatste doelpunt van de bezoekers voor zijn rekening.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.
36 minuten geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.
5 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.
6 uur geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.
6 uur geleden