Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid begint bij Celtic goed aan jacht op titelprolongatie

Real Madrid begint bij Celtic goed aan jacht op titelprolongatie

GLASGOW (ANP) - Real Madrid is de jacht op titelprolongatie in de Champions League begonnen met een duidelijke zege op Celtic. In Schotland won de Spaanse grootmacht met 3-0.

Halverwege het duel was het nog 0-0, maar in de 56e minuut opende Vinícius Júnior de score. 20 minuten later stond het al 3-0 voor De Koninklijke, waar ook Luka Modric met een schot en Eden Hazard met een intikker tot scoren kwamen.

De Belg Hazard mocht al na een half uur invallen, omdat de geblesseerde Karim Benzema niet verder kon. Benzema had vorig seizoen een belangrijk aandeel in de titel van Real Madrid, dat eerder dit jaar Liverpool in de finale met 1-0 de baas was.

In dezelfde groep liet RB Leipzig zich verrassen door het Oekraïense Sjachtar Donetsk. Het werd in Leipzig liefst 4-1 voor Sjachtar. Oud-Ajacied Lassina Traoré nam het laatste doelpunt van de bezoekers voor zijn rekening.

Meer uit Voetbal

Coach Argentinië: voorlopig blijft Messi voor ons spelen

BUENOS AIRES (ANP) - Zonder tegenbericht blijft Lionel Messi voorlopig voor het nationale elftal van Argentinië voetballen. Dat zei bondscoach Lionel Scaloni van de wereldkampioen, die zijn aanvoerder voor twee oefenduels even terug heeft in zijn geboorteland. "Ik zie een gelukkig mens bij de selectie."

6 uur geleden
Voetbalsters Bayern München zetten Arsenal op achterstand

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van Bayern München hebben de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League gewonnen van Arsenal. In de Duitse stad werd het 1-0 voor de thuisclub.

7 uur geleden
Commissarissen FC Utrecht: Van Seumeren is te ver gegaan

UTRECHT (ANP) - De raad van commissarissen van FC Utrecht heeft eigenaar Frans van Seumeren ter verantwoording geroepen voor diens tirade in de kleedkamer tegen de spelers na de thuisnederlaag (1-2) tegen Go Ahead Eagles afgelopen zaterdag.

8 uur geleden
De Bruyne nieuwe aanvoerder 'Rode Duivels'

BRUSSEL (ANP) - Kevin De Bruyne is de nieuwe aanvoerder van het Belgische voetbalelftal. De 31-jarige middenvelder van Manchester City neemt de band over van Eden Hazard, die afscheid nam van de 'Rode Duivels' na het WK in Qatar, waar de Belgen al in de groepsfase werden uitgeschakeld. Doelman Thibaut Courtois en spits Romelu Lukaku zijn aangewezen als vice-aanvoerders, meldde de Belgische bond op Twitter.

8 uur geleden
Arsenal rest van seizoen zonder verdediger Tomiyasu

LONDEN (ANP) - Arsenal speelt de rest van het seizoen zonder Takehiro Tomiyasu. De Japanse verdediger is geopereerd aan een knie, zo liet de koploper van de Premier League weten. Hij liep de blessure afgelopen donderdag op in het duel met Sporting, in de Europa League.

8 uur geleden
Mbappé is nieuwe aanvoerder Franse voetbalelftal

PARIJS (ANP/AFP) - Bondscoach Didier Deschamps heeft Kylian Mbappé benoemd tot aanvoerder van de Franse nationale ploeg. De aanvaller van Paris Saint-Germain neemt die rol over van doelman Hugo Lloris, die na het WK in Qatar is gestopt bij de nationale ploeg.

10 uur geleden
Zlatan noemt zich het heden, het verleden en toekomst van Zweden

STOCKHOLM (ANP/RTR) - Zlatan Ibrahimovic is na lange afwezigheid terug bij de selectie van het Zweedse nationale elftal, om een begin te maken aan de kwalificatie voor het Europees kampioenschap voetbal volgend jaar in Duitsland. Op de vraag of hij nog de ambitie heeft de eindronde straks daadwerkelijk mee te maken zei hij: "Op mijn leeftijd denk je niet aan de toekomst. Maar eigenlijk ben ik het verleden, het heden en de toekomst voor mijn land."

11 uur geleden