Real Madrid-aanvaller Vinícius mist alsnog duel met Atlético
MADRID (ANP) - Real Madrid neemt het zondagavond op tegen stadgenoot Atlético zonder Vinícius Júnior. Trainer Carlo Ancelotti had de Braziliaanse aanvaller zaterdag voor het eerst weer opgenomen in zijn wedstrijdselectie sinds hij eind augustus een hamstringblessure had opgelopen. Vinícius was fit, beweerde de trainer, maar een dag later meldt Real Madrid dat de aanvaller toch ontbreekt.
Volgens Spaanse media wordt Vinícius geteisterd door buikgriep. Zijn geplande rentree zou sneller zijn geweest dan verwacht. Herstel van de opgelopen hamstringblessure werd ingeschat op vier tot zes weken.
Real Madrid won tot nu toe alle vijf competitiewedstrijden dit seizoen. Om 21.00 uur begint de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
13 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
16 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
16 uur geleden