Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real klopt Atlético en treft opnieuw Barcelona in finale Supercup

Real klopt Atlético en treft opnieuw Barcelona in finale Supercup

JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.

Real treft zondag in de finale FC Barcelona, dat woensdag Athletic Club met 5-0 versloeg. Vorig jaar ging de finale ook tussen FC Barcelona en Real Madrid. Barcelona won met 5-2.

Federico Valverde bezorgde Real een uitstekende start. De Uruguayaan schoot de bal na ruim een minuut spelen uit een vrije trap van ver hard in het doel: 1-0. Rodrygo kon de voorsprong na een klein halfuur verdubbelen, maar de Braziliaan stuitte van dichtbij op doelman Jan Oblak.

Aanvaller

In de 55e minuut had Rodrygo wel succes. Na een goede pass van Valverde nam de aanvaller de bal in de loop mee en met een versnelling was hij de verdediging van Atlético de baas. Van dichtbij schoot Rodrygo de bal beheerst in de verre hoek: 2-0.

Atlético antwoordde enkele minuten later met een kopbal van dichtbij van Alexander Sørloth: 2-1. Verder liet Real het niet komen.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard-aanvaller Aïko vertrekt naar Portugal

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.

1 uur geleden
Succescoach Slegers verlengt contract bij voetbalsters Arsenal

LONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.

3 uur geleden
Martinelli biedt excuses aan na duwen geblesseerde Bradley

LONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.

4 uur geleden
Ajax zoekt middenvelder, linksback en aanvaller

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.

4 uur geleden
Ajax hervat seizoen zonder geblesseerden Weghorst en Berghuis

AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.

4 uur geleden
Paris Saint-Germain wint Franse Supercup voor vierde keer op rij

KOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.

17 uur geleden
Brazilië en Frankrijk kiezen met oog op WK voor oefenduels in VS

NEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.

19 uur geleden