Real-keeper Lunin kampt met koorts in aanloop naar CL-finale
MADRID (ANP) - Het is onzeker of Real Madrid zaterdag in de finale van de Champions League tegen Borussia Dortmund de beschikking heeft over keeper Andriy Lunin. De 25-jarige Oekraïener was woensdag afwezig op de training door koorts.
Het missen van een deel van de voorbereiding door Lunin kan goed nieuws zijn voor Thibaut Courtois, die dit seizoen lang geblesseerd was. De twee doelmannen strijden om een plaats onder de lat tijdens de eindstrijd op Wembley. Trainer Carlo Ancelotti wilde woensdag echter nog geen keuze maken.
"Het is erg moeilijk om iets te zeggen, want ze verdienen het allebei om te spelen in de finale", zei Ancelotti op de site van Real. "Lunin, die koorts heeft, heeft een geweldig seizoen achter de rug. Courtois is terug na zijn blessure en iedereen kent zijn kwaliteiten. Het is een moeilijk besluit en ik ga de beslissing pas op het allerlaatste moment nemen."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV gunt Joey Veerman een transfer naar Borussia Dortmund. "Ik heb ook bij Dortmund gewerkt en ik weet wat voor een mooie club dat is", zei hij na een nipte uitzege op Excelsior (1-2). "Maar ik weet daar verder niets van. Ik zit nu over iets te kletsen waar ik niets van weet. Dus dat heeft geen zin."
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-1) gewonnen.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).
5 uur geledenTILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.
1 dag geleden