Real herstelt zich zonder trainer Zidane in La Liga
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Madrid heeft zich hersteld van de nederlaag in de Supercup en de pijnlijke uitschakeling in de beker. Real won in La Liga de uitwedstrijd tegen Deportivo Alavés overtuigend met 4-1.
Real leidde bij rust al met 3-0 na doelpunten van Casemiro, Karim Benzema en Eden Hazard. Joselu deed in de tweede helft nog wat terug namens Alavés. Benzema maakte in de 70e minuut zijn tweede van de avond en zijn tiende van het seizoen.
Bij Real ontbrak trainer Zinedine Zidane op de bank omdat hij positief heeft getest op het coronavirus. David Bettoni nam de taken waar als trainer.
Real verloor ruim een week geleden in de Spaanse Supercup met 2-1 van Athletic Bilbao en blameerde zich afgelopen woensdag in het Spaanse bekertoernooi tegen derdeklasser CD Alcoyano (2-1).
Real Madrid kwam op 40 punten, 4 minder dan stadgenoot Atlético Madrid, dat zondag op eigen veld aantreedt tegen Valencia.
Meer uit Voetbal
SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.
7 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.
8 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.
8 uur geledenVANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.
17 uur geleden