Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real herstelt zich tegen Villarreal van verlies bij Atlético

Real herstelt zich tegen Villarreal van verlies bij Atlético

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft zich in de Spaanse voetbalcompetitie hersteld van de pijnlijke nederlaag van vorige week bij stadgenoot Atlético (5-2). Het elftal van trainer Xabi Alonso versloeg voor eigen publiek Villarreal met 3-1.

Het duurde tot de beginfase van de tweede helft voordat Real Madrid de score opende. Vinícius Júnior kwam vanaf links naar binnen en schoot via een verdediger van Villarreal raak. De Braziliaan benutte in de 69e minuut ook een strafschop, al ging dat moeizaam: 2-0.

Oud-Ajacied Georges Mikautadze bracht als invaller met de 2-1 de spanning terug. Nadat Villarreal na een rode kaart voor Santiago Mourino met tien man kwam te staan, zorgde Kylian Mbappé in de 81e minuut voor de 3-1.

FC Barcelona kan de koppositie van Real Madrid zondag bij een overwinning op Sevilla weer overnemen.

Meer uit Voetbal

Makkelie leidt op WK knock-outduel tussen Frankrijk en Zweden

EAST RUTHERFORD (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie heeft op het wereldkampioenschap voetbal de leiding bij de wedstrijd tussen Frankrijk en Zweden in de eerste knock-outronde. Dat heeft de FIFA bekendgemaakt.

30 minuten geleden
Voetballers Iran keren een illusie armer terug naar geboorteland

TIJUANA (ANP) - De voetballers van Iran keren maandag terug naar hun geboorteland na de uitschakeling op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ze stappen aan het einde van de middag (plaatselijke tijd) volgens de Iraanse voetbalbond op het vliegtuig in het Mexicaanse Tijuana.

1 uur geleden
Marokkaanse bondscoach: ons plan niet alleen op Brobbey gericht

GUADALUPE (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal is in de zestiende finales van het wereldkampioenschap tegen Nederland beducht voor Brian Brobbey, die tot dusverre drie keer scoorde. "Ik ken hem nog van de Future Cup. Hij was toen ook al goed, had een groot lichaam en was sterk. We hebben een plan, maar dat is niet alleen op hem gericht", zei bondscoach Mohamed Ouahbi op een persconferentie in het Monterrey Stadium in Guadalupe.

2 uur geleden
Canada op WK tegen Oranje of Marokko na zege op Zuid-Afrika

INGLEWOOD (ANP) - Canada heeft zich als eerste land geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. Het medegastland won met 1-0 van Zuid-Afrika. Canada treft in de volgende ronde de winnaar van het duel tussen Nederland en Marokko.

3 uur geleden
Canada op WK tegen Oranje of Marokko na zege op Zuid-Afrika

INGLEWOOD (ANP) - Canada heeft zich als eerste land geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. Het medegastland won in een teleurstellend duel in het Los Angeles Stadium met 1-0 van Zuid-Afrika. Canada treft in de volgende ronde de winnaar van het duel tussen Nederland en Marokko, die in de Nederlandse nacht van maandag op dinsdag tegen elkaar spelen.

4 uur geleden
Statistiekbureau: Oranje zesde op lijst kanshebbers wereldtitel

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal staat op de zesde plaats van een lijst voor kanshebbers voor de wereldtitel. Dat meldt statistiekbureau Opta op basis van een computer die de knock-outfase van het toernooi 25.000 keer heeft gesimuleerd.

5 uur geleden
Manchester United mogelijk lang zonder Uruguayaan Ugarte

MANCHESTER (ANP) - Manchester United lijkt het langere tijd te moeten stellen zonder middenvelder Manuel Ugarte. De 25-jarige Uruguayaan liep een knieblessure op tijdens de verloren derde WK-groepswedstrijd tegen Spanje (0-1).

7 uur geleden