Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real haalt uit en ziet Benzema in 7 minuten drie keer scoren

Real haalt uit en ziet Benzema in 7 minuten drie keer scoren

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de thuiswedstrijd in La Liga tegen Real Valladolid een zeer overtuigende overwinning geboekt. Het werd maar liefst 6-0 in Estadio Santiago Bernabéu, waar Karim Benzema in een tijdsbestek van 7 minuten drie keer scoorde.

Benzema was in de 29e minuut voor het eerst trefzeker en scoorde vervolgens ook in de 32e en 36e minuut. Het was de snelste hattrick voor Real in competitieverband sinds april 1992. Destijds tekende Fernando Hierro in 6 minuten voor drie doelpunten.

Benzema maakte zijn eerste met zijn hoofd, zijn tweede met een bekeken schot vanaf de rand van het strafschopgebied en zijn derde met een soort omhaal. De Franse aanvoerder, die na ruim een uur naar de kant werd gehaald, bracht zijn doelpuntentotaal in de competitie op veertien.

Asensio

Rodrygo had Real in de 22e minuut aan een voorsprong geholpen. Marco Asensio maakte er in de 72e minuut 5-0 van en Lucas Vázquez bepaalde in de blessuretijd de eindstand.

Voor Real was het de eerste keer in bijna een jaar tijd dat een competitiewedstrijd met zo'n groot verschil werd gewonnen; op 12 mei vorig jaar werd het ook 6-0 tegen Levante. Toen tekende Vinícius Júnior voor een hattrick.

Real verkleinde met de zege de achterstand op koploper FC Barcelona, dat zaterdag met 4-0 won bij Elche, weer tot 12 punten. Er zijn nog elf duels te spelen in de Spaanse competitie.

Meer uit Voetbal

Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

5 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

6 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

22 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 dag geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

1 dag geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

1 dag geleden