Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real haalt uit en ziet Benzema in 7 minuten drie keer scoren

Real haalt uit en ziet Benzema in 7 minuten drie keer scoren

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de thuiswedstrijd in La Liga tegen Real Valladolid een zeer overtuigende overwinning geboekt. Het werd maar liefst 6-0 in Estadio Santiago Bernabéu, waar Karim Benzema in een tijdsbestek van 7 minuten drie keer scoorde.

Benzema was in de 29e minuut voor het eerst trefzeker en scoorde vervolgens ook in de 32e en 36e minuut. Het was de snelste hattrick voor Real in competitieverband sinds april 1992. Destijds tekende Fernando Hierro in 6 minuten voor drie doelpunten.

Benzema maakte zijn eerste met zijn hoofd, zijn tweede met een bekeken schot vanaf de rand van het strafschopgebied en zijn derde met een soort omhaal. De Franse aanvoerder, die na ruim een uur naar de kant werd gehaald, bracht zijn doelpuntentotaal in de competitie op veertien.

Asensio

Rodrygo had Real in de 22e minuut aan een voorsprong geholpen. Marco Asensio maakte er in de 72e minuut 5-0 van en Lucas Vázquez bepaalde in de blessuretijd de eindstand.

Voor Real was het de eerste keer in bijna een jaar tijd dat een competitiewedstrijd met zo'n groot verschil werd gewonnen; op 12 mei vorig jaar werd het ook 6-0 tegen Levante. Toen tekende Vinícius Júnior voor een hattrick.

Real verkleinde met de zege de achterstand op koploper FC Barcelona, dat zaterdag met 4-0 won bij Elche, weer tot 12 punten. Er zijn nog elf duels te spelen in de Spaanse competitie.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint thuis met 1-0 van Hull en voert druk op

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft zaterdag een 1-0-thuiszege geboekt op Hull City. Martin Ødegaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het is de negende overwinning van Arsenal dit seizoen, dat met 27 punten aan de leiding gaat in de Premier League. Nummer 2 Manchester City heeft 21 punten en komt later op zaterdag nog in actie. Het gepromoveerde Hull blijft steken op 11 punten en staat dertiende.

2 uur geleden
Fortuna en Telstar spelen gelijk na doelpuntrijke eerste helft

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.

2 uur geleden
Bayern München en Borussia Dortmund winnen in Bundesliga

MAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.

3 uur geleden
Barcelona ziet verdedigers terugkeren voor duel met Atlético

BARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.

6 uur geleden
Twente-trainer Van den Brom kijkt uit naar boeiend duel met Ajax

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.

6 uur geleden
Pastoor nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.

10 uur geleden
Caribische voetbalbonden steunen FIFA-voorzitter Infantino

CASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.

10 uur geleden