Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real en Atlético spreken steun uit aan getroffenen noodweer

Real en Atlético spreken steun uit aan getroffenen noodweer

MADRID (ANP) - Real Madrid en Atlético Madrid hebben hun steun betuigd aan de mensen die dierbaren zijn verloren door het noodweer in Spanje. De meeste slachtoffers zijn gevallen in de buurt van Valencia. De stad is getroffen door zware overstromingen.

"Real, de president en zijn raad van bestuur willen hun condoleances overbrengen aan de families en dierbaren van degenen die zijn omgekomen door de storm waar veel delen van ons land onder lijden, vooral in de provincies Valencia en Albacete", schrijft Real Madrid op de website. "De club toont zijn diepste ontsteltenis en solidariteit met iedereen die door deze catastrofe is getroffen en biedt hen zijn volledige steun en genegenheid aan."

Ook stadgenoot Atlético liet in een verklaring weten mee te leven. "Onze diepste condoleances aan de families van degenen die zijn omgekomen bij de overstromingen in Valencia en al onze solidariteit met de getroffenen in deze provincie, Castilla-La Mancha, Andalusië en Aragon", viel te lezen op sociale media.

Bekerwedstrijd

Het dodental door het noodweer in Spanje is opgelopen tot 51. In de regio Valencia is veel regen gevallen met overstromingen tot gevolg.

Valencia heeft de Spaanse voetbalbond verzocht de bekerwedstrijd van woensdagavond te verplaatsen. De club zou het in Madrid opnemen tegen Parla Escuela.

Meer uit Voetbal

Koploper ADO Den Haag rekent af met Roda JC

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.

13 uur geleden
Twente weet ondanks vele kansen niet te scoren tegen Telstar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.

13 uur geleden
Guardiola toe aan duizendste wedstrijd als coach

MANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.

19 uur geleden
Bij Ajax mislukte Forbs voor het eerst opgeroepen voor Portugal

LISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.

21 uur geleden
Voetbalsters oefenen tegen Portugal en Zuid-Korea

ZEIST (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen dit jaar nog tegen Portugal en Zuid-Korea. Dat zijn de laatste duels voor Oranje voor het kwalificatietoernooi voor het WK van 2027 in Brazilië, dat in maart van start gaat.

21 uur geleden
PSV met bijna fitte selectie richting topper tegen AZ

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV heeft zondag de beschikking over een bijna fitte selectie voor de topwedstrijd bij AZ. De Eindhovenaren missen alleen de langdurig geblesseerde aanvallers Ruben van Bommel en Alassane Pléa. Dat zei de coach vrijdag.

21 uur geleden
Sliti, Ouaissa, Oufkir en Haen debuteren in selectie Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Aymen Sliti (Feyenoord), Sami Ouaissa (NEC), Ayoub Oufkir (Sparta Rotterdam) en Devin Haen (Willem II) debuteren in de selectie van Jong Oranje. Michael Reiziger heeft het viertal opgenomen in zijn spelersgroep voor de komende duels in de EK-kwalificatie met Jong Slovenië en Jong Israël.

21 uur geleden