Real en Atlético spreken steun uit aan getroffenen noodweer
MADRID (ANP) - Real Madrid en Atlético Madrid hebben hun steun betuigd aan de mensen die dierbaren zijn verloren door het noodweer in Spanje. De meeste slachtoffers zijn gevallen in de buurt van Valencia. De stad is getroffen door zware overstromingen.
"Real, de president en zijn raad van bestuur willen hun condoleances overbrengen aan de families en dierbaren van degenen die zijn omgekomen door de storm waar veel delen van ons land onder lijden, vooral in de provincies Valencia en Albacete", schrijft Real Madrid op de website. "De club toont zijn diepste ontsteltenis en solidariteit met iedereen die door deze catastrofe is getroffen en biedt hen zijn volledige steun en genegenheid aan."
Ook stadgenoot Atlético liet in een verklaring weten mee te leven. "Onze diepste condoleances aan de families van degenen die zijn omgekomen bij de overstromingen in Valencia en al onze solidariteit met de getroffenen in deze provincie, Castilla-La Mancha, Andalusië en Aragon", viel te lezen op sociale media.
Bekerwedstrijd
Het dodental door het noodweer in Spanje is opgelopen tot 51. In de regio Valencia is veel regen gevallen met overstromingen tot gevolg.
Valencia heeft de Spaanse voetbalbond verzocht de bekerwedstrijd van woensdagavond te verplaatsen. De club zou het in Madrid opnemen tegen Parla Escuela.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
2 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
5 uur geleden