Real-doelman Courtois: Barcelona geen terechte kampioen
MADRID (ANP) - Het zou een foute beslissing zijn Barcelona uit te roepen tot voetbalkampioen van Spanje, mocht het seizoen wegens de uitbraak van het nieuwe coronavirus niet meer worden hervat. Dat is althans de mening van Thibaut Courtois, doelman van nummer twee Real Madrid.
"We staan 2 punten achter op Barcelona", zegt de Belgisch international in een tv-interview. "Als de resterende wedstrijden nog worden gespeeld zijn er kansen genoeg voor ons om die achterstand om te zetten in een voorsprong. Van de onderlinge wedstrijden hebben wij er een gewonnen en een gelijkgespeeld. Dat zegt genoeg, wij zijn op dit moment de beste."
In Spanje wordt onderzocht of de competitie mogelijk in juni kan worden opgestart.
Meer uit Voetbal
NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
9 minuten geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
11 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
11 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
17 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
17 uur geleden