
Real dient stadgenoot Atlético eerste nederlaag toe
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de stadsderby tegen Atlético Madrid met 2-0 gewonnen. Voor koploper Atlético was het de eerste nederlaag van het seizoen en de eerste in competitieverband sinds 1 februari van dit jaar.
Casemiro zette Real met een kopbal uit een corner op 1-0 en de 2-0 kwam op naam van Atlético-doelman Jan Oblak. De keeper kon zichzelf echter weinig verwijten; een schot van Real-verdediger Dani Carvajal verdween via de paal en de rug van Oblak in het doel.
Atlético had ruim tien maanden geleden voor het laatst verloren in La Liga. Ook toen was Real te sterk. Destijds werd het in Estadio Santiago Bernabéu 1-0 voor Real, door een doelpunt van Karim Benzema.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Voetbalster Sherida Spitse stopt aan het eind van de maand als international. De 35-jarige recordinternational speelt haar laatste wedstrijd op 28 oktober tegen Canada in Nijmegen. Dat meldt de KNVB.
2 uur geledenJAKARTA (ANP) - Bondscoach Patrick Kluivert heeft de fans van Indonesië bedankt voor hun massale steun in de WK-kwalificatie. Na nederlagen tegen Saudi-Arabië en Irak is het land uitgeschakeld.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Jeroen Manschot is door de KNVB aangewezen om zaterdag de topper in de Eredivisie tussen Ajax en AZ te fluiten. Dat meldt de voetbalbond. Het duel tussen de nummers 3 en 4 van de ranglijst begint om 21.00 uur in de Johan Cruijff ArenA.
3 uur geledenZEIST (ANP) - PEC Zwolle mag zondag 2 november geen supporters meenemen naar de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De KNVB bestraft de Eredivisieclub voor het afsteken van vuurwerk door fans van PEC in het uitduel met Telstar in augustus.
3 uur geledenTOKIO (ANP/RTR) - Neymar mag nog altijd hopen op een terugkeer in de Braziliaanse voetbalselectie. De 33-jarige aanvaller komt pas in beeld bij bondscoach Carlo Ancelotti als hij weer volledig fit is. Dat zei de Italiaan op een persconferentie in Tokio, waar Brazilië dinsdag tegen Japan speelt.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de komende weken niet beschikken over Max Bruns. De verdediger liep vorige week in de oefenwedstrijd tegen Paderborn een spierblessure op. Dat meldt de Enschedese club.
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - David Hubert is de nieuwe trainer van Union. Dat meldt de regerend Belgische kampioen. De 37-jarige Hubert komt over van OH Leuven en is de opvolger van de naar AS Monaco vertrokken Sébastien Pocognoli.
6 uur geleden