Real-coach Ancelotti tekent bij tot 2026
MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti heeft zijn contract bij Real Madrid verlengd. De 64-jarige Italiaan tekende in Madrid bij tot 30 juni 2026. Dat meldt de Spaanse club op de website.
De contractverlenging is verrassend. Ancelotti wordt namelijk al enige tijd in verband gebracht met het bondscoachschap van Brazilië. De oefenmeester blijft Real, waar hij bezig is aan zijn tweede periode, dus trouw.
De huidige koploper van La Liga is aan het vernieuwen. De club introduceerde de laatste seizoenen verschillende jonge, getalenteerde spelers, zoals Rodrygo (22), Eduardo Camavinga (21) en Aurélien Tchouaméni (23). Ook kwam de Engelsman Jude Bellingham (20) naar Madrid.
Trainersloopbaan
In vijf seizoenen als coach van de Madrileense club won Ancelotti onder meer twee keer de Champions League en twee keer de UEFA Super Cup.
Hij keerde in de zomer van 2021 terug bij Real. Eerder leidde hij de club al tussen 2013 en 2015. Eerder was hij ook trainer van onder meer AC Milan, PSG, Juventus, Napoli, Bayern München en Chelsea.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP/AFP) - Internazionale en AC Milan zijn officieel eigenaar van stadion San Siro. De voetbalclubs namen het stadion, dat officieel Stadio Giuseppe Meazza heet, voor 197 miljoen euro over van de stad Milaan om een nieuw stadion te kunnen bouwen.
8 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA introduceert een jaarlijkse vredesprijs. Voorzitter Gianni Infantino reikt de eerste zogenoemde 'FIFA Peace Prize - Football Unites the World' uit op 5 december tijdens de loting in Washington DC voor het WK voetbal van 2026. Dat maakte de FIFA woensdag bekend.
32 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft afscheid genomen van Timo Braasch, de Duitser die de laatste maanden deel uitmaakte van het technisch hart van de eerstedivisionist. Er waren vraagtekens rond de positie van Braasch, die ook medeaandeelhouder is van de Arnhemse club, die pas na ingrijpen van de rechter aan het seizoen mocht beginnen. Vitesse was met succes in beroep gegaan tegen de intrekking van de proflicentie door de KNVB.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Oud-international Jan Poortvliet is tijdelijk toegetreden tot de technische staf van FC Eindhoven. De club uit de eerste divisie mist hoofdcoach Maurice Verberne, die anderhalve week geleden een been heeft gebroken.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.
8 uur geleden