Real-coach Ancelotti onderschat Eintracht Frankfurt niet
HELSINKI (ANP/DPA) - Real Madrid-coach Carlo Ancelotti onderschat tegenstander Eintracht Frankfurt voor de Europese Supercup woensdag in Helsinki niet ondanks de 6-1-nederlaag van de Duitsers in de openingswedstrijd van het seizoen tegen Bayern München. "We laten ons niet misleiden door die uitslag. Die wedstrijd was tegen Bayern, maar daarvoor had de ploeg ook een uitstekend seizoen in de Europa League. Het is een dynamische ploeg."
Ancelotti zegt met veel vertrouwen naar de wedstrijd toe te gaan. "Alle spelers voelen zich goed. Ik denk dat de ploeg nog beter is geworden", zei de Italiaanse oefenmeester.
Spits Karim Benzema van de Champions League-winnaar kijkt op dezelfde manier naar de wedstrijd tegen de winnaar van de Europa League. "Het klopt dat we niet meer de allerjongsten zijn, maar we werken heel hard. We hebben een goede ploeg en ik denk dat die nog beter is dan afgelopen seizoen. Daarom zullen we ook om alle prijzen meespelen."
De Europese Supercup begint om 21.00 uur. De wedstrijd wordt gespeeld in het Olympiastadion in de Finse hoofdstad, dat plaats biedt aan ruim 36.000 toeschouwers. Real kan de prijs voor de vijfde keer winnen, de Duitse club won de Europese Supercup nog nooit.
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP) - De voetballers van Kaapverdië hebben in Auckland een oefenduel met Finland gewonnen. De ploeg, die zich met veel Rotterdamse spelers heeft geplaatst voor het WK van komende zomer, won de wedstrijd in het kader van de nieuwe FIFA Series na strafschoppen. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1.
3 uur geledenLANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.
13 uur geledenBOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.
19 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.
19 uur geledenKAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.
21 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
1 dag geleden