Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real-coach Ancelotti onderschat Eintracht Frankfurt niet

Real-coach Ancelotti onderschat Eintracht Frankfurt niet

HELSINKI (ANP/DPA) - Real Madrid-coach Carlo Ancelotti onderschat tegenstander Eintracht Frankfurt voor de Europese Supercup woensdag in Helsinki niet ondanks de 6-1-nederlaag van de Duitsers in de openingswedstrijd van het seizoen tegen Bayern München. "We laten ons niet misleiden door die uitslag. Die wedstrijd was tegen Bayern, maar daarvoor had de ploeg ook een uitstekend seizoen in de Europa League. Het is een dynamische ploeg."

Ancelotti zegt met veel vertrouwen naar de wedstrijd toe te gaan. "Alle spelers voelen zich goed. Ik denk dat de ploeg nog beter is geworden", zei de Italiaanse oefenmeester.

Spits Karim Benzema van de Champions League-winnaar kijkt op dezelfde manier naar de wedstrijd tegen de winnaar van de Europa League. "Het klopt dat we niet meer de allerjongsten zijn, maar we werken heel hard. We hebben een goede ploeg en ik denk dat die nog beter is dan afgelopen seizoen. Daarom zullen we ook om alle prijzen meespelen."

De Europese Supercup begint om 21.00 uur. De wedstrijd wordt gespeeld in het Olympiastadion in de Finse hoofdstad, dat plaats biedt aan ruim 36.000 toeschouwers. Real kan de prijs voor de vijfde keer winnen, de Duitse club won de Europese Supercup nog nooit.

Meer uit Voetbal

NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

8 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

10 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.

10 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

12 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

12 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

15 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

17 uur geleden