Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real-coach Ancelotti koestert Vinícius voor duel met Liverpool

Real-coach Ancelotti koestert Vinícius voor duel met Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Real Madrid-coach Carlo Ancelotti vindt dat zijn aanvaller Vinícius Júnior gekoesterd moet worden door voetbalfans in plaats van het mikpunt te zijn van racisme. De coach van de Madrilenen denkt dat de 22-jarige Braziliaan dinsdag opnieuw kan schitteren in de wedstrijd tegen Liverpool in de Champions League.

Vinícius is recentelijk meerdere keren racistisch bejegend in de Spaanse competitie. Supporters van Atlético Madrid hingen een pop van de Real Madrid-speler aan een brug vlak bij het trainingscomplex van Real, met daarbij een spandoek waarop stond "Madrid haat Real".

De aanvaller, die afgelopen seizoen de winnende treffer maakte in de finale van de Champions League tegen Liverpool, gaat volgens Ancelotti goed met de situatie om. "Hij is gefocust op de wedstrijd en houdt ervan te voetballen. Het heeft geen effect op hem op het veld. Als wedstrijden belangrijk zijn zien we hem op zijn best en morgen wordt natuurlijk een heel grote wedstrijd."

Afwezigen bij Real

Volgens de coach is het momenteel als voetbalfan heerlijk om naar spelers als Vinícius te kijken. Hij wil Spanje ook niet de schuld geven van de incidenten. "Dit gebeurt in elk land. Je kan mensen alleen veranderen door cultuur, een gemeenschappelijk doel en een gevoel van menselijkheid", zei Ancelotti.

De Real-coach mist in Liverpool Aurelien Tchouameni en Toni Kroos vanwege ziekte. "Zonder Kroos en Tchouameni zijn we gedwongen aanpassingen te maken die we liever niet hadden gedaan. Maar het maakt me niet uit, want er is een goede sfeer in het team en we hebben ook goed gespeeld zonder hen. Degenen die erin zijn gekomen hebben het goed gedaan en daar hebben we alle vertrouwen in."

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

16 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

18 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

19 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

20 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

20 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

22 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

22 uur geleden