Real-coach Ancelotti hoopt op Bellingham tegen Leipzig
MADRID (ANP) - Real Madrid-coach Carlo Ancelotti heeft er vertrouwen in dat hij Jude Bellingham dinsdag kan inzetten in de wedstrijd tegen RB Leipzig in de Champions League. De Engelsman moest bij de 4-0-zege op Girona van zaterdag vanwege een blessure gewisseld worden. Hij had eerder in de wedstrijd nog twee keer gescoord.
"Hij heeft een verstuikte enkel. We hopen dat hij voor dinsdag weer fit is", zei Ancelotti die verder vol lof was over Bellingham. "Zijn manier van spelen herinnert me aan Zidane, door zijn uitzonderlijke kwaliteiten aan de bal. Zidane was misschien technisch beter, maar Bellingham combineert dat met hoe hij het strafschopgebied ingaat. Er zijn maar weinig spelers ter wereld die zo'n beweging zoals bij het eerste doelpunt kunnen maken."
Meer uit Voetbal
BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
52 minuten geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
1 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
4 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De rode kaart die NEC-aanvaller Sami Ouaissa afgelopen zaterdag kreeg in de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-2) heeft geen gevolgen gekregen. Scheidsrechter Allard Lindhout bestrafte een overtreding in de 59e minuut op Davy Klaassen met rood. De KNVB heeft de kaart geseponeerd.
6 uur geledenZURICH (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal sluit het kalenderjaar, net als vorig jaar, af als zevende op de FIFA-ranglijst. Europees kampioen Spanje blijft lijstaanvoerder. Wereldkampioen Argentinië en Frankrijk maken de top-3 compleet. De gehele top-10 is onveranderd gebleven ten opzichte van vorige maand.
7 uur geleden